Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom TVgo account hiba


Bakos

Kérdés

T.Telekom!

Pár napja az eddig jól működő Telekom TVGO szolgáltatás tönkrement. A családban 3 eszközzel is használtuk, hibamentesen. Most az egyik készülék új beléppést kért, majd a e-mail/jelszó belépés után azt írta  ki, hogy ehhez a TelekomTVGO accounthoz nincs előfizetés rendelve. Közben a másik két készüléken működött a szolgáltatás. Mai napon már a második készülék is új belépést kért és mostanra már az sem működik. 

A harmadik készülék, ami működik, semmilyen infot-t nem ír ki, hogy lenne valami gond, mondjuk az Account-ról sem lehet semmilyen információt kinyerni, hogy milyen e-mail-el van regisztrálve. 

A többi készülék nem enges előfizetést regisztrálni az állítólagos hibás accounthoz, 130-as hibakódra hivatkozva.

Mi a teendő? 

Dr Bakos János

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Tisztelt Telekom!

Nem tudom valaki, aki ért valamit is hozzá, olvassa-e a fórumot. Ha nem, akkor miért van ez a fórum??

Legalább annyi segítséget adjanak, hogy hova forduljak a problémával?

Mivel a Telekom TVGo szolgáltatás bele van írva a szerződésünkbe, amennyiben ezt nem szolgáltatja a Telekom, lehet-e ez vajon a szerződés felmondásának indoka? Mert lassan ide jutok.

Telefonon is bejelentettem, semmi. E-mailt is írtam, semmi. Ez már azért bosszantó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
54 perce, Bakos írta:

Tisztelt Telekom!

Nem tudom valaki, aki ért valamit is hozzá, olvassa-e a fórumot. Ha nem, akkor miért van ez a fórum??

Legalább annyi segítséget adjanak, hogy hova forduljak a problémával?

Mivel a Telekom TVGo szolgáltatás bele van írva a szerződésünkbe, amennyiben ezt nem szolgáltatja a Telekom, lehet-e ez vajon a szerződés felmondásának indoka? Mert lassan ide jutok.

Telefonon is bejelentettem, semmi. E-mailt is írtam, semmi. Ez már azért bosszantó.

Üdv,

Sajnos én személy szerint még nem találkoztam ezzel a hibával, de egy ötlet felmerült bennem.

Böngészőből engedi a bejelentkezést a rendszer?

A Saját eszközök menüben ellenőrizd légy szíves, hogy nem-e elérted az 5 eszköz limitet. Ha igen, próbáld meg, hogy törölsz egyet, pl a Webes belépést vagy egy mobil eszközt és próbáld újra a set-top-boxot beléptetni.

Névtelen.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sajnos ez nem segít. 1 androidos készülékünk működik még, ami automatikusan lép be. A fenti ablakból már minden készüléket kitöröltünk.

Az is lehet, hogy rossz e-mail címmel próbálok belépni. Sajnos azonban a rendszer olyan *****, hogy nem írja ki, hogy milyen accounttal vagyok belépve azon az 1 készüléken, az előfízetésemnél pedig sehol nem tudom megnézni, hogy milyen account van hozzárendelve. Ezért kellene a segítség, de mindenki sz.rik rá nagy ívben.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
21 perce, Bakos írta:

Sajnos ez nem segít. 1 androidos készülékünk működik még, ami automatikusan lép be. A fenti ablakból már minden készüléket kitöröltünk.

Az is lehet, hogy rossz e-mail címmel próbálok belépni. Sajnos azonban a rendszer olyan *****, hogy nem írja ki, hogy milyen accounttal vagyok belépve azon az 1 készüléken, az előfízetésemnél pedig sehol nem tudom megnézni, hogy milyen account van hozzárendelve. Ezért kellene a segítség, de mindenki sz.rik rá nagy ívben.

 

Próbáld azt, hogy böngészőben megnyitod a TVGO oldalt, majd bejelentkezés link

Itt ha felhasználónévnek beírod az MT azonosítót és ha a Tovább gombra kattintasz nálam feldobja a regisztrált e-mail címet és telefonszámot is (hogy ezek valamelyikét erősítsem meg).

Talán innen meg lehet tudni a regisztrált e-mail címet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: uzman
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
26 perce, uzman írta:

Próbáld azt, hogy böngészőben megnyitod a TVGO oldalt, majd bejelentkezés link

Itt ha felhasználónévnek beírod az MT azonosítót és ha a Tovább gombra kattintasz nálam feldobja a regisztrált e-mail címet és telefonszámot is (hogy ezek valamelyikét erősítsem meg).

Talán innen meg lehet tudni a regisztrált e-mail címet.

Ha beírom az Mt azonosítómat ezt kapom:

MT.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...