Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optikai hálózat fejlesztés Kecskemét


János73

Kérdés

Tudja esetleg valaki, hogy várható-e belátható időn belül optikai hálózat fejlesztés Kecskeméten a Pásztor u. (Muszáj) környékén?

Van itt néhány családi házas utca, körben ipari területekkel, de a közelben sehol sem érhető el optikai hálózat. Max. a 30mbites csomag rendelhető.

Arra tippelnék, hogy a környékbeli cégeknek is lenne rá fizetőképes igényük...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Üdv! Ez egy jó kérdés. Egy utcában lakunk. Én úgy tudom, hogy tervben sincs az elkövetkezendő évekre sem. Egyet tehetnénk, hogy körbejárnánk a városrészt, aláírást gyűjtenénk és benyújtanánk a Telekomhoz. Mellesleg én kb 5 éve teszem fel ezt a kérdést e-mail-ben a telekomnak és 5 éve minden éven az a válasz, hogy 1-2 éven belül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2021. 02. 12. at 21:20, János73 írta:

Tudja esetleg valaki, hogy várható-e belátható időn belül optikai hálózat fejlesztés Kecskeméten a Pásztor u. (Muszáj) környékén?

Van itt néhány családi házas utca, körben ipari területekkel, de a közelben sehol sem érhető el optikai hálózat. Max. a 30mbites csomag rendelhető.

Arra tippelnék, hogy a környékbeli cégeknek is lenne rá fizetőképes igényük...

Szia! Kérjük, hogy írd meg nekünk a pontos címet, házszámmal együtt privát üzenetben és szakértő kollégáink segítségével utánanézünk! Köszönjük! ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 02. 12. at 21:20, János73 írta:

Tudja esetleg valaki, hogy várható-e belátható időn belül optikai hálózat fejlesztés Kecskeméten a Pásztor u. (Muszáj) környékén?

Van itt néhány családi házas utca, körben ipari területekkel, de a közelben sehol sem érhető el optikai hálózat. Max. a 30mbites csomag rendelhető.

Arra tippelnék, hogy a környékbeli cégeknek is lenne rá fizetőképes igényük...

Ja igen, az sem mellékes, hogy a Pásztor utca hozzávetőlegesen nincs 1km-re a város közpoontjától. Mostanában szinte kizárólag a falvakban  fejleszt a telekom.  Itt meg marad a muzeális 30 éves, még a matáv által kihúzott rézkábel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 04. 09. at 20:12, Viktor007 írta:

Üdv! Ez egy jó kérdés. Egy utcában lakunk. Én úgy tudom, hogy tervben sincs az elkövetkezendő évekre sem. Egyet tehetnénk, hogy körbejárnánk a városrészt, aláírást gyűjtenénk és benyújtanánk a Telekomhoz. Mellesleg én kb 5 éve teszem fel ezt a kérdést e-mail-ben a telekomnak és 5 éve minden éven az a válasz, hogy 1-2 éven belül.

Szia! Köszi a visszajelzést! Hát, nem is tudom. Az előző lakóhelyemen (ami egyébként egy társasház volt) egyszer csináltam hasonló igényfelmérést postaládába bedobott szórólapokkal. Egy se jött vissza. :( Az emberek egy része nyilván megveszi a jó ajánlatot, de attól tartok, hogy  nem sokan hajlandók bekapcsolódni ilyen akcióba. Most is van valamilyen net, de messze sokkal jobb lenne egy optikai hálózat, ami nem csak a város már részein (meg persze a sűrűbben lakott területeken) van, hanem pl. olyan kisebb falvakban is, mint Ágasegyháza. Nem irigylem tőlük, csak én is szeretnék. :-) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 órája, Viktor007 írta:

Ja igen, az sem mellékes, hogy a Pásztor utca hozzávetőlegesen nincs 1km-re a város közpoontjától. Mostanában szinte kizárólag a falvakban  fejleszt a telekom.  Itt meg marad a muzeális 30 éves, még a matáv által kihúzott rézkábel.

Nos igen, van ez a Szupergyors Internet Program, ami pályázati forrásból teszi lehetővé a hálózatfejlesztést. (https://kifu.gov.hu/szip) Nyilván értem, hogy vidéken több fejlesztenivaló van (mert sok olyan háztartás volt, ahol a 30mbit sem volt elérhető). Ez szuper, köszönjük! Itt is kérünk a fejlesztésből!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 08. 11. at 13:57, Viktor007 írta:

Szia! Láttam kommentek között,hogy jelentkezett a Telekom, hogy majd ők tájékoztatnak téged. Kíváncsi vagyok mit hazudtak neked, mivel egy utcában lakunk. Köszönöm.

Azt írták, hogy írjam meg a pontos címet privát üzenetben. Nos ezt nem tettem meg, így nem is kaptam választ.

Azonban azóta megkerültem a problémát: egy korlátlan mobilnet előfizetést telepítettem egy fix eszközbe, és ezzel már elégedett vagyok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...