Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Analóg telefon hasznalata voip csatlakozasnál


T.Gábor

Kérdés

Üdv!

Vonalas, Hoppá plusz szolgáltatásunk van,  keszülék hiányában egyenlőre kihasználatlanul. Új készülék vasárlásáig munkatársamék felajánlottak egy régebbi, analóg készüléket, nem túl régi, de kb. 2 éve nem használják. A routerből kivezetett kábelre a szerelő feltett egy csatlakozó dobozt, elvileg rajta tudom csatlakoztatatni? Rendben fog működni annak ellenére, hogy analóg?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

A HWG-ből az egy analóg kimenet, nekünk a régi Matávosra is le van vezetve amit a garázsban használok 😃

A Voipvel nem kell törődnöd, az csak annyit jelent, hogy a kapcsolat a HWG-ben Voip alapokon épül fel. Onnantól a kimenet olyan, mint ahova 20-30 éve is dugták 🙂

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Elnézést a sok kérdésért, megfontoltan szeretnék telefont vásárolni. Újabban a feleségem tetszését a Voip készülékek kezdték felcsigázni, de nem vagyok biztos a sikerben...   lehet csatlakoztatni? A hgw-n a telefon kimenetei rj10esek, ha jol néztem, a voip keszülékekkel lan csatlakozással lehet kapcsolódni. Van erre lehetőség a  telekom rendszerében, vagy inkább maradjon az eredeti elképzelés, az analóg vonal-analog készülék kombináció? Előre is köszönöm a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv

A Telekomnál vezetékes telefonszolgáltatás van VoIP alapokon (nem maga a VoIP szolgáltatás) . Használatához a hagyományos rj11-es digitális elosztó telefonkimenet használható. VoIP telefon a digitális elosztó rj45-ös LAN kimenetén csak más, VoIP szolgáltatást nyújtó szolgáltatón  keresztül használható. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...