Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Üzleti előfizetés lemondása


Berezvai Ferenc

Kérdés

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia Ferenc! A Domino kártyára történő átváltást javasolni szoktuk, ha a telefonszámot meg szeretnéd tartani. Természetesen ha nincs a továbbiakban a számra szükséged, akkor meg is szüntetheted. A lemondásnak díja nincsen, ha nem terheli kötbér vagy hűségnyilatkozat, esetleg keretmegállapodás. ^Szilvia

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Szilvia,

köszönöm válaszod, nincs már szükségem erre az előfizetésre, ezért is szeretném lemondani. Azonban a céges flotta ügyintéző azt állítja, hogy az előfizetésem csak halál esetén, vagy kötelezően Domino csomagra váltva tudom "megszüntetni". Az előfizetésem abszolút kötbér vagy tehermentes. Ez a "keretmegállapodás" mit jelent pontosan?

 

Köszönettel:

Berezvai Ferenc

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Kedves Ferenc! A különböző vállalati díjcsomagokhoz eltérő konstrukciók tartozhatnak, és az adott flottás csomag igénybevételi feltételeit tartalmazza az egyedi keretmegállapodás. Azzal kapcsolatban az érintett cég kapcsolattartó személyével szükséges egyeztetni, neki van lehetősége konkrét információt adni. ^Petra

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Abban az esetben kerülhet kötbér megállapításra a felmondás során, amennyiben még érvényes keretszerződéssel rendelkezik az érintett flottás díjcsomag, és az abban meghatározott dátum előtt kerül lemondásra (mert a keretszerződésben megállapított kedvezményes feltételekkel van biztosítva az adott csomag). ^Petra

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

De engem nem kötbér megfizetésére köteleznek, hanem hogy a nem használt céges előfizetésemet Domino csomagra váltsam. Idézem:

" Végleges megszüntetésre csak elhalálozás esetén van lehetőség, egyéb esetben lakossági dominó díjcsomagba mozgatás a standard eljárás. "

Egyáltalán, nekem mi közöm lehetséges ahhoz, hogy a volt munkahelyem milyen feltételekkel állapodott meg a Telekommal? Ha nem teljesül valamely feltétel, mondjuk nincs meg az előzetesen kalkulált előfizetői létszám, akkor miért engem szankcionálnak?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

A munkahely által lett biztosítva a céges flottás díjcsomag, így az ahhoz tartozó keretszerződésben meghatározott feltételekkel lehet igénybe venni és megszüntetni. Sajnáljuk, azonban mi nem rendelkezünk pontosabb információval az egyedi megállapodásról. Ha ezt az információt kaptad a céges kapcsolattartótól, akkor be kell menni üzletbe és ott lehet átváltani Domino kártyára az előfizetést. ^Petra

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...