Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Ident

Kérdés

Sziasztok, a mai napon történt, hogy átpakolás során a router lepottyant, a legrövidebb kábel pedig az optika volt, így megszakadt a csatlakozóban az optikai szál (külföldön szereltem ilyeneket, itthon sehogy nem találok, neten rendelve 2 hét mire megjönne). Gondoltam bejelentem hibára, amit meg is tettem, majd az ügyintéző közölte, hogy külsős kollégák kiszállnak, nekik a helyszínen perkáljak kiszállási díjat és szerelési díjat. Na most ennyire hülyének lettem nézve, vagy ennyire nincs szervízes a T-nél? kb. 15e Ft lenne egy nyamvadt csatlakozó szerelés, ami elég erős lehúzás. Sajnos nem tudtam házilag megoldani az optikai szál visszaszerelését, mert ugye ez a csatlakozó nem többszöri szerelésre van kitalálva, a belső szálrögzítő fémlapjai eltörtek. Hogyan lehetne ezt ingyen megszereltetni, és akkor mindenki boldog, vagy honnan tudnék venni egy új csatlakozót, maximum 1-2 napon belül? Budapest kilőve, attól kb. 140 Km-re vagyok. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...