Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Modem jelszó


Zoltta

Kérdés

Sziasztok Pár hete megváltoztattam, a modem belépési jelszavát a webes felületre.

A mai nap be akartam volna lépni és egyszerűen már nem enged be

Akár hányszor be írnám a helyesnek gondolt jelszót folyton ezt dobja   Wrong login information

sagemcom fast 5670 a modem típusa

 

köszi a segitséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
4 órája, Zoltta írta:

Én is erre gondoltam, csak valahol olvastam ha valaki reseteli az eszközt azt csak központilag tudják be konfigurálni újra. a tv miatt vagy mi

Nekem mondjuk csak net meg telefon van. 

 

Akkor csak simán reseteljek és nem lesz semmi gond 🤔

 

Én azt gondolom, hogy központilag nem tudják visszaállítani (de javítson ki valaki ha tévedek).

Ha eszközöltél rajta beállításokat (pl port átirányítás, statikus IP cím, stb), azok sajnos elvesznek.

Azt nem tudom biztosra mondani, hogy a PPPoE felhasználónevedet és jelszót le tudja-e tölteni a központból, de ha nem, a szerződés mellékleten vagy az online ügyfélszolgálaton megtalálod őket.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia délben reseteltem a modemet, most már az eredeti jelszó működik. 

Ezzel persze törlödöt a felhasználók nevem és a jelszavam is. 

Felhívtam a 1414 et Vanda kapcsolt valakit, akinek elmondtam mi a baj, kért egy kis türelmet. 

Aztán annyit vettem észre, hogy a modem ujra indult és miután ujra indult már minden rendben volt és a hölgy azt mondta, hogy központilag sikerült mindent vissza állítani és onnantól be is tudtam lépni és netem is van. 

 

kb 5 perc alatt megcsinálták :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...