Ugrás a tartalomhoz
  • 0

multisim kártya


Laca59

Kérdés

15 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
6 órája, Laca59 írta:

Az lenne a kérdésem,hogy hol van az leírva a Telekom oldalán bárhol,hogy  amennyiben multiszím kártyát használsz,akkor bizonyos alapszolgáltatásról le kell,hogy mondj?!

Ilyen pl. a kikapcsolt állapotban a hívásértesítő.

Szia Laca59! Köszönjük szépen megkeresésedet. A hívásértesítő a bekapcsolt VOLTE szolgáltatás miatt nem aktív. Ha ezt a kiegészítő szolgáltatást kikapcsolod, akkor az SMS értesítést meg fogod kapni. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 03. 05. at 19:31, Telekom szakértő írta:

Szia Laca59! Köszönjük szépen megkeresésedet. A hívásértesítő a bekapcsolt VOLTE szolgáltatás miatt nem aktív. Ha ezt a kiegészítő szolgáltatást kikapcsolod, akkor az SMS értesítést meg fogod kapni. ^Noel

Kedves Noel!

Mi az a VOLTE szolgaltatás

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
59 perce, Laca59 írta:

 

Szia

"A VoLTE (Voice over LTE) IP-alapú adatátviteli technológia, amely hívást és adatátvitelt is lehetővé tesz a 4G hálózatokon.

A VoLTE engedélyezésével internethasználat közben is lebonyolíthat telefonhívásokat. Ha készüléke támogatja a két SIM, két VoLTE funkciót, akkor az egyik SIM-kártyára érkező hívásokat akkor is fogadhatja, ha a másik SIM-kártya már hívásban van.

A VoLTE emellett rövidebb kapcsolási időt, továbbá jobb minőségű hang- és videohívásokat nyújt."

 

Milyen készüléked van egész pontosan? Az aktiváláshoz elég a +4GHANG szót küldeni a 1414-re.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem teljesen rossz irányba kezdükn menni! 

Az alap kérdés az az volt,hogy 

"Az lenne a kérdésem,hogy hol van az leírva a Telekom oldalán bárhol,hogy  amennyiben multiszím kártyát használsz,akkor bizonyos alapszolgáltatásról le kell,hogy mondj?!

Ilyen pl. a kikapcsolt állapotban a hívásértesítő."

Most pedig a VOLTE szolgáltatásról beszélünk. Olvasd végi az elejétől. Engem az érdekel,hogy repűlő és kikapcsolt módban kapjak hívásértesítő smst!!!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
3 órája, Laca59 írta:

Szerintem teljesen rossz irányba kezdükn menni! 

Az alap kérdés az az volt,hogy 

"Az lenne a kérdésem,hogy hol van az leírva a Telekom oldalán bárhol,hogy  amennyiben multiszím kártyát használsz,akkor bizonyos alapszolgáltatásról le kell,hogy mondj?!

Ilyen pl. a kikapcsolt állapotban a hívásértesítő."

Most pedig a VOLTE szolgáltatásról beszélünk. Olvasd végi az elejétől. Engem az érdekel,hogy repűlő és kikapcsolt módban kapjak hívásértesítő smst!!!!!

Szia Laca!
Az átirányítási logikákat (hívásátirányítás, hívástartás és -várakoztatás) csak a Fő SIM-en lehet beállítani és az ott beállított szabály érvényesül a MultiSIM-ekre is. Ezzel kapcsolatban honlapunkon az Általános Szerződési feltételekben ide kattintva https://www.telekom.hu/static-tr/sw/file/lakossagi-aszf-2a-melleklet-szolgaltatasok-tartalma-20210301-uj.pdf találod a MultiSIM szolgáltatás leírást a 34-ik oldalon. ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Minden kedves szakértőnek köszönöm a segítő hozzászólását!

Sajnos ettől függetlenül az én problémám nem oldódott meg.

Az egészet a Telekom elintézte azzal,hogy írtak egy levelet a multisimmel kapcsolatban. Mégpedig ,hogy a multisim használata ezt a szolgáltatást nem teszi lehetővé.

Számomra ez nem túl nagy vigasz.

A főkártyámra az smsek mind megjönnek,de a hívásértesítők (kikapcsolt,repűlőmód)-ban nem.

Én szakmailag ezekhez a dolgokhoz nem értek. Én csak egyszerű felhasználó vagyok. De akkor is furcsa számomra,hogy egy ilyen komoly multi cégnél a 21.században ilyen probléma fennáll és nincs rá megoldás!!!

Üdv.: Laci   

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
23 órája, Laca59 írta:

Sziasztok!

Minden kedves szakértőnek köszönöm a segítő hozzászólását!

Sajnos ettől függetlenül az én problémám nem oldódott meg.

Az egészet a Telekom elintézte azzal,hogy írtak egy levelet a multisimmel kapcsolatban. Mégpedig ,hogy a multisim használata ezt a szolgáltatást nem teszi lehetővé.

Számomra ez nem túl nagy vigasz.

A főkártyámra az smsek mind megjönnek,de a hívásértesítők (kikapcsolt,repűlőmód)-ban nem.

Én szakmailag ezekhez a dolgokhoz nem értek. Én csak egyszerű felhasználó vagyok. De akkor is furcsa számomra,hogy egy ilyen komoly multi cégnél a 21.században ilyen probléma fennáll és nincs rá megoldás!!!

Üdv.: Laci   

 

 

Kedves Laci!

Nagyon sajnáljuk, de a hívásértesítő szolgáltatás használata feltételes átirányításon (elérhető-e a hívószám, vagy sem) alapul, mely nem kivitelezhető MultiSIM esetén. Kérjük, fogadd megértéssel válaszunkat!

Üdv: ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2021. 03. 05. at 12:47, Laca59 írta:

Az lenne a kérdésem,hogy hol van az leírva a Telekom oldalán bárhol,hogy  amennyiben multiszím kártyát használsz,akkor bizonyos alapszolgáltatásról le kell,hogy mondj?!

Ilyen pl. a kikapcsolt állapotban a hívásértesítő.

Ekkor: 2021. 03. 05. at 12:47, Laca59 írta:

Az lenne a kérdésem,hogy hol van az leírva a Telekom oldalán bárhol,hogy  amennyiben multiszím kártyát használsz,akkor bizonyos alapszolgáltatásról le kell,hogy mondj?!

Ilyen pl. a kikapcsolt állapotban a hívásértesítő.

 

Szia @Laca59

Abban az esetben, ha van olyan kártya, ami tudja fogadni a hívást (Fő SIM, vagy Multisim) tehát nem mind van kikapcsolva, abban esetben egy kikapcsolt kártya esetén nem fog külön értesítés érkezni.
A hívásátirányításokról MultiSIM szolgáltatás esetén bővebben itt olvashatsz:  https://bit.ly/3fPFekY . ^Oszkár

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...