Ugrás a tartalomhoz
  • 0

mobilinternet probléma


sjoco100@gmail.com

Kérdés

sziasztok.

Vasárnap új frissítés érkezett a mobil internet stickjéhez.
Telepítettem és ez az üzenet érkezett:
"Figyelem az alkalmazás nem használható. A licencszerződés elfogadása ideje vagy a 
licencszerződés tartalma módosult ,vagy törölték a számítógépről.Távolítsa el és telepítse újra.

hiába telepítem újra ugyanez a hibaüzenet fogad, windows xp rendszerem van eddig tökéletesen működött.(6 éve)

választ előre is köszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2021. 03. 17. at 19:19, sjoco100@gmail.com írta:

sziasztok.

Vasárnap új frissítés érkezett a mobil internet stickjéhez.
Telepítettem és ez az üzenet érkezett:
"Figyelem az alkalmazás nem használható. A licencszerződés elfogadása ideje vagy a 
licencszerződés tartalma módosult ,vagy törölték a számítógépről.Távolítsa el és telepítse újra.

hiába telepítem újra ugyanez a hibaüzenet fogad, windows xp rendszerem van eddig tökéletesen működött.(6 éve)

választ előre is köszi

Szia! A Windows XP támogatása már több éve megszűnt a gyártó Microsoft oldaláról, így nem érkeznek hozzá biztonsági frissítések.
Emiatt mi sem tudjuk szolgáltatásaink teljes körű használatát garantálni ezen a rendszeren, egyes frissítéseink a biztonsági szempontok figyelembevételével megszüntethetik a kompatibilitást a Windows XP rendszerrel. Megértésed köszönjük. ^Zsani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...