Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optikai hálózat fejlesztése


davidorama

Kérdés

Jó napot, szeretnék érdeklődni, hogy 2646 Drégelypalánkon mikor válik elérhetővé az optikai hálózat?

A településen már az alhálózatot kiépítette a ***** és most építi nagy tempóban a Telekom is.

A házunk előtt is fent van a poznán a csatlakozási pont, de sehol nem találok információt róla.

 

Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
14 órája, davidorama írta:

Jó napot, szeretnék érdeklődni, hogy 2646 Drégelypalánkon mikor válik elérhetővé az optikai hálózat?

A településen már az alhálózatot kiépítette a ***** és most építi nagy tempóban a Telekom is.

A házunk előtt is fent van a poznán a csatlakozási pont, de sehol nem találok információt róla.

 

Köszönöm!

Szia! Köszönjük megkeresésedet. A rendkívüli helyzetben a korszerűsítéseink csúszhatnak, azonban az illetékes munkatársaink általános tájékoztatása szerint az év harmadik negyedévében történhet meg a hálózatunk átadása. Ide kattintva https://bit.ly/3s3OJ3p tudod időszakonként leellenőrizni, mikor érkezünk el hozzád az optikai hálózatunkkal. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, davidorama írta:

Szia,

Köszönöm az információkat, annyi kérdésem lenne még, hogy a telekom-os linken hiába adom meg a címemet és mentem el, nem látok semmilyen információt.

Valamire kattintani kellene vagy ki kellene írnia az oldalnak automatikusan?

Köszönöm

 

Dávid

Szia

 

Én úgy szoktam csinálni, hogy a "Település vagy irányítószám" mezőben elkezdem írni az irányítószámot. Három karakter után már csak a miénk marad a listában - ezután rá kell kattintani, hogy kitöltse. (alább egy példa)

Majd ugyanígy az utca és házszám rovatokkal is.

Screenshot_2.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...