Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom f@st 3686 v2


Barni

Kérdés

Sziasztok! 

Két kérdésem is lenne ha lehet. 300/22es netem van, ami 5ghz wifin tökéletes 304/21et tud is. 2.4ghz wifin ez csak olyan 55-70/21.Mindezek mérve 50cm-re a hwg-tol. Pc-n kábellel is csak 90/21 a mérés.Tehát a feltöltes mindenhol jó csak a 2,4ghz és pc-n való letöltés nem. Ez mitől lehet? 

Más. Ezzel egyidőben az utorrent is behalt 10047-es hiba. 

Köszönöm ha segitetek. 

Barni

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
14 órája, Barni írta:

2.4ghz wifin ez csak olyan 55-70/21

Szia, a 2,4 GHz nálam 60/22, 5 GHz-es eszközöm nincs. A kábeles adat azonban gyanús: lehet hogy nem gigabites a hálókártya, vagy az UTP kábel. Ilyen esetben szokott a letöltés kevéssel a 100 Mbps korlát alatt lenni. (azonos a netcsomagunk, a mért érték nálam 320/22)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia.Gigabites a hálókártyám, de próbáltam másik laptoppal, másik kábellel ugyan az. Előtte 150es netem volt az ment is simán 150et.a hálózati kapcsolat is 100mb/s-t ír az 1gb/s helyett. A történethez hozzátartozik hogy szakadozott a net, tv stb és akkor küldtek a modemre valami frissítést és lehet azóta nem jó (akkor ezt nem ellenőriztem mert a tv, net szakadozas rendbe jött) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
49 perce, Barni írta:

Gigabites a hálókártyám, de próbáltam másik laptoppal, másik kábellel ugyan az

Sajnos akkor a tippem nem jó. Esetleg még a le- és feltöltési adatokat lehetne megnézni a HGW-ben. Egyébként mi a mostani szoftververziód?

Gondolom a HGW LAN portjait is végig próbáltad, előfordult már ilyen hiba is.

Azt hiszem, hogy be kellene jelentened hibára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
22 órája, Barni írta:

3.97 az új verzió száma

Igazság szerint ez már egy nagyon régi verzió, nem valószínű hogy most frissítették erre. Nekem 4.93 van, de ezt a frissítést nem terjesztik, mert bugos. Sajnos a torrenthez nem tudok mit mondani, ritkán használom, egyébként is a QBittorrentem van, pár éve tértem át, mert az utorrentről lebeszéltek. Ehhez nem kellett semmilyen portnyitás, a tűzfalat engedtem, hogy beállítsa magának.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...