Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom tv go


ZA74

Kérdés

Sziasztok,

február eleje óta nem tudom használni az alkalmazást. Nem tudok belépni, folyamatosan azt írja, hogy még aktív az előző bejelentkezésem, azzal folytatom-e. Mindig ugyanazt a hibaüzenetet kapom, hogy próbáljam újra. Az ügyfélszolgálattal nem jutok semmire, reklamációs levelemre nem válaszolnak.

 

.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
Ekkor: 2021. 03. 24. at 17:30, ZA74 írta:

Sziasztok,

február eleje óta nem tudom használni az alkalmazást. Nem tudok belépni, folyamatosan azt írja, hogy még aktív az előző bejelentkezésem, azzal folytatom-e. Mindig ugyanazt a hibaüzenetet kapom, hogy próbáljam újra. Az ügyfélszolgálattal nem jutok semmire, reklamációs levelemre nem válaszolnak.

 

.

 

Szia! Kérjük, hogy keress minket privát üzenetben itt vagy chat felületünkön adataiddal és segítünk a mielőbbi megoldásban. A kivizsgáláshoz szükségünk van a Telekom Fiók azonosítódra és a használt eszköz adataira. Köszönjük! ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • VIP
Ekkor: 2021. 04. 04. at 16:22, Bokez68 írta:

Sziasztok !

Andoridos telefon csere volt nálam, egy NOte9 lett lecserélve a S21 Ultrára. A Note9-en gyönyörűen ment az összes csatorna, amióta cseréltem S21 Ultrára, azon van több olyan csatorna is ami elindul, majd 3 másodperc után lefagy, el sem indul. Mi lehet az oka ?

Szia!
Telefonspecifikus a hiba oka, valóban; az új S21 szériánál másnál is jelentkezett ilyen probléma. Azóta tapasztalsz hasonlót? Több frissítés is érkezett.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...