Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom TV


Brunnentaler

Kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e esetleg tapasztalat a héten elindult új beltéri egységgel kapcsolatban.

Erre gondolnék pontosan:
https://24.hu/tech/2021/03/24/telekom-tv-indulas-bejelentes-smartbox/

Első sorban pár kérdés érdekelne: 

-  mennyire megbízható
-  simán telepíthető e a régi set top boxok helyére
-  megéri e váltani régebbi IPTV-ről.
-  mennyivel tud többet mint a jelenlegi st top boxok.
-  hogy működik a felhőalapú rögzítés
-  milyen appok telepítehtők rá (Netflix, HBO Go, Apple Tv pl)

Köszi előre is

Üdv

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

24 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
4 órája, Roli82 írta:

-  mennyire megbízható (Gyerekbetegségekkel küzd még. Közepes)

-  simán telepíthető e a régi set top boxok helyére (régi boxot leszereli a szerelő, helyére felrakja)

-  megéri e váltani régebbi IPTV-ről. (Nem éri meg mert ugyan azt a streamet adják ezen is mint a régin, tehát képminőség javulás nincs, nem lehet a csatornákat sorrendbe rakni, elrejteni amiket nem nézel, egyelőre referencia kliens ami ugyan az mint amit látsz a Telekom TV GO portálra bejelentkezve, őszre van ígérve a DT UI-hoz hasonló felület stb)

-  mennyivel tud többet mint a jelenlegi st top boxok. ( Csak annyival, hogy jobb nagy tudású jobb minőségű, alacsony fogyasztású HW és Android TV 9 rendszer)

- hogy működik a felhőalapú rögzítés (Record And Go-ra kell előfizetni 690 Ft /hó havidíjas áron ez maximum 30 óra rögzítést engedélyez, ha kevés akkor további 490 Ft cserébe 100 órával növelhető. A rögzíthető tartalmak köre a TV csatornák engedélyétől függ, ezek a jogok a műsorfolyamban műsoronként is eltérhetnek. Az így rögzített műsoraidat maximum 90 napig tudod visszanézni, bármely eszközödön.A csatornák és azon belül a műsorok rögzíthetősége tartalomtulajdonosi engedélytől függ. A listát itt éred el: Ezekről a csatornákról rögzíthetsz. )

-  milyen appok telepítehtők rá (Netflix, HBO Go, Apple Tv pl) (Netflix nincs év végére ígérik, Apple TV nincs. HBO GO van)

Woow köszi, ez aztán az infó :)

Pont ilyenre gondoltam köszi még1x.

Sztem akkor ráérek még váltani. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
20 órája, Brunnentaler írta:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e esetleg tapasztalat a héten elindult új beltéri egységgel kapcsolatban.

Erre gondolnék pontosan:
https://24.hu/tech/2021/03/24/telekom-tv-indulas-bejelentes-smartbox/

Első sorban pár kérdés érdekelne: 

-  mennyire megbízható
-  simán telepíthető e a régi set top boxok helyére
-  megéri e váltani régebbi IPTV-ről.
-  mennyivel tud többet mint a jelenlegi st top boxok.
-  hogy működik a felhőalapú rögzítés
-  milyen appok telepítehtők rá (Netflix, HBO Go, Apple Tv pl)

Köszi előre is

Üdv

Szia,

 

Netflix jelenleg nincs, remélhetőleg lesz a későbiekben lesz.

Felvételeket a T tárolja, amikor a meghatározott csatornákrol felvehetsz. 

Ez egy androidos box, ami tud már 4K-t is meg mindenféle app telepíthető. 

igen

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2021. 03. 27. at 19:03, Brunnentaler írta:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e esetleg tapasztalat a héten elindult új beltéri egységgel kapcsolatban.

Erre gondolnék pontosan:
https://24.hu/tech/2021/03/24/telekom-tv-indulas-bejelentes-smartbox/

Első sorban pár kérdés érdekelne: 

-  mennyire megbízható
-  simán telepíthető e a régi set top boxok helyére
-  megéri e váltani régebbi IPTV-ről.
-  mennyivel tud többet mint a jelenlegi st top boxok.
-  hogy működik a felhőalapú rögzítés
-  milyen appok telepítehtők rá (Netflix, HBO Go, Apple Tv pl)

Köszi előre is

Üdv

-  mennyire megbízható (Gyerekbetegségekkel küzd még. Közepes)

-  simán telepíthető e a régi set top boxok helyére (régi boxot leszereli a szerelő, helyére felrakja)

-  megéri e váltani régebbi IPTV-ről. (Nem éri meg mert ugyan azt a streamet adják ezen is mint a régin, tehát képminőség javulás nincs, nem lehet a csatornákat sorrendbe rakni, elrejteni amiket nem nézel, egyelőre referencia kliens ami ugyan az mint amit látsz a Telekom TV GO portálra bejelentkezve, őszre van ígérve a DT UI-hoz hasonló felület stb)

-  mennyivel tud többet mint a jelenlegi st top boxok. ( Csak annyival, hogy jobb nagy tudású jobb minőségű, alacsony fogyasztású HW és Android TV 9 rendszer)

- hogy működik a felhőalapú rögzítés (Record And Go-ra kell előfizetni 690 Ft /hó havidíjas áron ez maximum 30 óra rögzítést engedélyez, ha kevés akkor további 490 Ft cserébe 100 órával növelhető. A rögzíthető tartalmak köre a TV csatornák engedélyétől függ, ezek a jogok a műsorfolyamban műsoronként is eltérhetnek. Az így rögzített műsoraidat maximum 90 napig tudod visszanézni, bármely eszközödön.A csatornák és azon belül a műsorok rögzíthetősége tartalomtulajdonosi engedélytől függ. A listát itt éred el: Ezekről a csatornákról rögzíthetsz. )

-  milyen appok telepíthetők rá (Netflix, HBO Go, Apple Tv pl) (Netflix nincs év végére ígérik, Apple TV van. HBO GO van)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Apple TV hozzáadása
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
11 perce, Tibor Kiss írta:
Ekkor: 2021. 03. 27. at 19:03, Brunnentaler írta:

Csak egy pár csatornánál van lehetőség rögzítésre, azok sem a nekem fontosak közül valók.

Pénteken tettek még több csatornára EPG jelölőt és elvileg a héten a maradék is kész lesz, szóval most már több csatornáról tudsz rögzíteni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2021. 03. 27. at 19:03, Brunnentaler írta:

Sziasztok!


-  milyen appok telepítehtők rá (Netflix, HBO Go, Apple Tv pl)

Köszi előre is

Üdv

Pár hete vagy talán már egy hónapja az Apple elérhetővé tette az Apple TV appot Android TV-re. Ennek köszönhetően a Telekom TV Android SmartBoxon is elérhető. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2021. 03. 27. at 19:03, Brunnentaler írta:

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van e esetleg tapasztalat a héten elindult új beltéri egységgel kapcsolatban.

Erre gondolnék pontosan:
https://24.hu/tech/2021/03/24/telekom-tv-indulas-bejelentes-smartbox/

Első sorban pár kérdés érdekelne: 

-  mennyire megbízható
-  simán telepíthető e a régi set top boxok helyére
-  megéri e váltani régebbi IPTV-ről.
-  mennyivel tud többet mint a jelenlegi st top boxok.
-  hogy működik a felhőalapú rögzítés
-  milyen appok telepítehtők rá (Netflix, HBO Go, Apple Tv pl)

Köszi előre is

Üdv az előttem szólók már minden lényegesen leírtak. Annyit fűznék hozzá hogy én a kép minőséget sokkal szebbnek látom mint a régi boxon volt. Meg úgy összességében meg is lennék vele elégedve az egyetlen ami bosszantó az a felvételek hiánya. Csak egy pár csatornánál van lehetőség rögzítésre, azok sem a nekem fontosak közül valók. Pedig pöpec kis box lenne rengeteg alkalmazás sál és chromecast funkcióval, ami az RTL most miatt jön jól elsősorban. Nagy kár a felvételekért, emiatt lehet hogy visszakérem a régi boxot

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

na ez az ügyintéző normális volt, vissza hozzák a régi boxot, 14 nap elállás van tényleg. Amikor másnap hívtam őket akkor meg azt mondta az ügyintéző hogy nem lehet vissza mondani mert már az új lesz. Azt hittem hogy csak a netes vásárlásnál van 14 nap elállás. De jó hogy írtál, ha nem írsz most akkor maradt volna ez a sz.. új box. Köszi szépen hogy írtál, hála

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 perce, deebass írta:

na ez az ügyintéző normális volt, vissza hozzák a régi boxot, 14 nap elállás van tényleg. Amikor másnap hívtam őket akkor meg azt mondta az ügyintéző hogy nem lehet vissza mondani mert már az új lesz. Azt hittem hogy csak a netes vásárlásnál van 14 nap elállás. De jó hogy írtál, ha nem írsz most akkor maradt volna ez a sz.. új box. Köszi szépen hogy írtál, hála

Igazán nincs mit. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • VIP
Ekkor: 2021. 05. 15. at 18:53, Vasmacska írta:

Sziasztok!

Sajnos nem lehet a csatornák sorrendjét szerkeszteni! Erre a problémára vajon lesz-e megoldás?

Mivel Androidos és van rajta KODI, ezért elég jó médialejátszó (lehet rá telepíteni egy pár alkalmazást). A távirányítója nekem nagyon nem áll a kezemre. Eddig tetszik.

Igen, lesz. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
9 órája, Szpiki írta:

Sziasztok! 
mai nap (21.07.12.) megjöttek az uj boxok az iptv helyére.. A csatornák testre szabhatóságának hiánya érthetetlen számomra! Mikor kerül be ez a funkció? A telefonos ügyintéző nem tudta megmondani lesz e egyáltalán ilyen funkció. 

Szia!

Év végefele várhatón az új felhasználói felülettel érkezik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 minute ago, Roli82 said:

Tudtommal a bekötéstől számítva 14 napon belül el lehet állni és akkor visszacserélik a régire.

nekem azt mondta az ügyintéző telefonban hogy nem lehet vissza állni, pedig vissza akartam, vagy még 1x megpróbáljam?

19 hours ago, deebass said:

Nagyon rossz, rengeteg a probléma, kár hogy váltottam, el*****m

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Jó lesz ez, csak bele kellene húzni a hibák javításába:

-csatornasorrend és csatornák elrejtése (fontos lenne, mert a Pesti TV-ből még véletlenül se szeretnék egy pillanatot se látni 9_9

-felvehető csatornák számának növelése (az, hogy sportcsatornák közül nagyon kevés rögzíthető, megint csak érthetetlen. Felhőbe rögzít, ami zárt rendszer, ergo nem tudom onnan a tartalmat kinyerni és galád módon csúnya torrentoldalakra feltölteni.)

-ha az előző pont nem megoldható, akkor külső tárolóra való rögzítés engedélyezése (mondjuk ez szerzői jogvédelem szempontjából neccesebb)

-felvételek minőségének javítása (csak SD csatornát enged rögzíteni) 

-GUI felhasználóbarátabbá tétele 

 

Nincs esetleg valami BETA program? Szívesen adnék én is visszajelzést, meg gondolom mindenki más is, aki ilyen fórumra téved. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, dnorbi88 írta:

Nincs esetleg valami BETA program? Szívesen adnék én is visszajelzést, meg gondolom mindenki más is, aki ilyen fórumra téved. 

Volt publikus teszt link

Elképzelhető, hogy lesz újabb publikus teszt, de ott már nem a referencia klienst kell tesztelni hanem az úgynevezett UI2.0 klienst. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...