Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Hiba!


Gergő91

Kérdés

Üdv! Pár napja cseréltek le a beltéri egységeket, azóta az egyik TV-n folyamatosan elmegy a kép egy pillanatra be zöldül minden és utána ilyen lesz ami a képen is látható. Ki kapcsolom és újra vissza egy darabig megint jó majd újra ez. Ez a beltéri hibája lehet vagy esetleg más probléma? Köszönöm a választ előre is !

CC7555E5-A04A-4D99-8ABE-BC4167CC1527.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Gergő!

 

Első körben érdemes néhány percre áramtalanítani is a beltéri egységet, majd ezt követően újraindítani – néhány esetben ez is elegendő lehet a javuláshoz.

 

Ha esetedben nem így lenne, kérjük, írd meg nekünk privát üzenetben az MT ügyfél-azonosítódat, valamint egy kapcsolattartó mobilszámot és ez alapján felveszünk részedre egy hibabejelentést, hogy műszakisaink kivizsgálhassák a problémát. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 04. 09. at 14:13, uzman írta:

Szia

Az előző beltérivel jó volt a TV?

Esetleg van más bemeneti eszköz amivel ki tudod próbálni a TV-t - leszűkítve, hogy magának a TV-nek vagy problémája vagy csak az eszközzel van gond? Ha okosTV, akár egy online videoval is próbát tehetsz.

Szia! Igen az előzővel semmi probléma nem volt időközben beszéltem ügyfél szolgálattal ők azt mondjak hogy ez a tv hibája lehet .Az az érdekesség hogy ez azóta van mióta ki lett cserélve a beltéri illetve használjuk játékra a a tv- t (Xbox) ott soha nem jön elő ez a probléma.Veszek egy új készüléket nem is arról van szó csak ha ugyanez a probléma jelentkezik az már nem olyan vicces számomra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 órája, Gergő91 írta:

Szia! Igen az előzővel semmi probléma nem volt időközben beszéltem ügyfél szolgálattal ők azt mondjak hogy ez a tv hibája lehet .Az az érdekesség hogy ez azóta van mióta ki lett cserélve a beltéri illetve használjuk játékra a a tv- t (Xbox) ott soha nem jön elő ez a probléma.Veszek egy új készüléket nem is arról van szó csak ha ugyanez a probléma jelentkezik az már nem olyan vicces számomra.

Esetleg ha van másik TV vagy monitor bármi amire tudod csatlakoztani, próbáld meg azzal. Kábelt próbáltál már cserélni?

Én személy szerint sajnos még nem láttam ezt a beltérit, de ha van rajta más videokimenet, érdemes lenne azzal is megpróbálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...