Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optikai kábel


Kedves Richárd

Kérdés

Üdvözletem!

Olyan kérdésem lenne, hogy Pécsen, az Andrássy úton mikor építik ki az optikai hálózatot (FTTH)?
A környező utcákban: Komlói út (pl. 1.) avagy a mégközelebbi Újhegyen, a Deák Ferenc utcában, de akár a tőlünk északra elhelyezkedő mecsekszabolcsi városrészben (pl. Szabolcsi út), de a tőlünk keletre elhelyezkedő vasasi városrészben is van kiépített optikai hálózat, kérhető az 1000 Mbit/s-es otthoni internet.

Zavaró, hogy a mi utcánk ezidáig ebből ki lett hagyva, az itt lakók szerintem mind Telekom-os ügyfelek, többükkel beszélve türelmetlenül várják az optikai hálózat kiépítését.
Magam részéről a Covid járvány kitörése óta Home Office-ban dolgozom egy olyan multinál, ami testvérkéje a Telekomnak, és sok esetben tapasztaltam az internet lassúságából fakadó tüneteket meetingek alatt (jelenleg Net Plusz 30Mbit/s csomag van kizárólag).

Egy szó, mint száz, érdeklődnék, hogy mikorra várható, vagy van-e egyáltalán terv az utcánkkal?

Köszönettel,
Kedves Richárd

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia!

7630, Pécs, Andrássy út 4. a pontos cím, de az egész utca érdekelt lenne szerintem, 16 családi ház, és szerintem mindenki, de legalább is a többség Telekom ügyfél lehet máris.
A privát üzenet elküldése után mindig hibaüzenetet kaptam (Hibakód: 2C137/1), azért írtam ide.

Köszönöm előre is a választ!
Üdv,
Richárd

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
9 órája, Kedves Richárd írta:

Szia!

7630, Pécs, Andrássy út 4. a pontos cím, de az egész utca érdekelt lenne szerintem, 16 családi ház, és szerintem mindenki, de legalább is a többség Telekom ügyfél lehet máris.
A privát üzenet elküldése után mindig hibaüzenetet kaptam (Hibakód: 2C137/1), azért írtam ide.

Köszönöm előre is a választ!
Üdv,
Richárd

Szia Richárd! Kértünk visszajelzést az illetékes műszaki kollégáktól. Amint kapunk választ, értesítünk. Szíves türelmedet kérjük. ^Levente

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
10 órája, Kedves Richárd írta:

Szia!

7630, Pécs, Andrássy út 4. a pontos cím, de az egész utca érdekelt lenne szerintem, 16 családi ház, és szerintem mindenki, de legalább is a többség Telekom ügyfél lehet máris.
A privát üzenet elküldése után mindig hibaüzenetet kaptam (Hibakód: 2C137/1), azért írtam ide.

Köszönöm előre is a választ!
Üdv,
Richárd

Köszönjük a türelmet! Illetékes kollégák visszajelzése alapján jelenleg nincs folyamatban fejlesztés a területen és idén már nem is várható. Javasoljuk, hogy év végén érdeklődj ismételten a lehetséges fejlesztések kapcsán. ^Levente

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...