Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom F@st 3890V3 nntp


TrueY

Kérdés

Sziasztok!

Kaptam egy  Sagemcom F@st 3890V3 routert. Az előző verziót azért cserélték le, mert nagyon megbízhatatlanul működött. Ezt is néha napján újra kell indítani, mert olykor-olykor elkezd hibázni.

Nagyon jó, hogy tudom szabályozni azt, hogy az egyes gépek milyen időpontokban tudnak bejelentkezni. De azt nem látom, hogyan tudom a router belső óráját beállítani. Szerintem el van csúszva, mert 22:00-t állítottam be az egyik gépre, de 20:00-kor megszüntette a forgalmazást. Lehet, hogy UTC-ben számol és bekapcsoláskor egy Telekomos szerverrel szinkronizál? Nem látom, hogy időzónát és NNTP szervert hol lehet beállítani.

Tudnátok segíteni?

Előre is hála! TrueY

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
3 órája, TrueY írta:

Sziasztok!

Kaptam egy  Sagemcom F@st 3890V3 routert. Az előző verziót azért cserélték le, mert nagyon megbízhatatlanul működött. Ezt is néha napján újra kell indítani, mert olykor-olykor elkezd hibázni.

Nagyon jó, hogy tudom szabályozni azt, hogy az egyes gépek milyen időpontokban tudnak bejelentkezni. De azt nem látom, hogyan tudom a router belső óráját beállítani. Szerintem el van csúszva, mert 22:00-t állítottam be az egyik gépre, de 20:00-kor megszüntette a forgalmazást. Lehet, hogy UTC-ben számol és bekapcsoláskor egy Telekomos szerverrel szinkronizál? Nem látom, hogy időzónát és NNTP szervert hol lehet beállítani.

Tudnátok segíteni?

Előre is hála! TrueY

Szia!

Ez egy ismert hiba!

Meg kell nézni a logokban, hogy mennyivel mutat többet, és értelemszerűen ennyit hozzá kell számolni a kívánt szabályhoz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, TrueY írta:

Sziasztok!

Kaptam egy  Sagemcom F@st 3890V3 routert. Az előző verziót azért cserélték le, mert nagyon megbízhatatlanul működött. Ezt is néha napján újra kell indítani, mert olykor-olykor elkezd hibázni.

Nagyon jó, hogy tudom szabályozni azt, hogy az egyes gépek milyen időpontokban tudnak bejelentkezni. De azt nem látom, hogyan tudom a router belső óráját beállítani. Szerintem el van csúszva, mert 22:00-t állítottam be az egyik gépre, de 20:00-kor megszüntette a forgalmazást. Lehet, hogy UTC-ben számol és bekapcsoláskor egy Telekomos szerverrel szinkronizál? Nem látom, hogy időzónát és NNTP szervert hol lehet beállítani.

Tudnátok segíteni?

Előre is hála! TrueY

A hgw-k a T saját NTP szerverét (ntp.telekom.hu) használják időszinkronra. Ez gondolom egy Stratum 1 vagy 2 szerverrel szinkronizál. Nem tudod ezt a beállítást megváltoztatni.

A szerver egyébként jó időadatokkal dolgozik, az ímént kérdeztem le.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...