Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Új bekötés


ptamas75

Kérdés

Azt kérdezném, hogy hogyan lehetséges az hogy a Telekom nem tud ikerházba internetet bekötni csak az egyik lakónak ?

Új bekötést rendeltem meg, ami a weblap szerint sikeres volt, eltelt 40 nap - senki nem jelentkezett- majd az online ügyfélsz.

közölte velem hogy törölték a megrendelésem, mivel a címemen (iker szomszédom már telekom előfizető) már van szolgáltatás és kapacitáshiány/érpár hiány miatt nem fognak létesíteni új bekötést - nonszensz, optikai kábel és kapacitáshiány- ezért automatán törölték a megrendelésem és viszlát.

Tehát úgy kb mégis mi kell ahhoz hogy a Telekom egy ikerházba (szerintem nem a miénk az egyetlen az országban) be tudja kötni mindkét

lakást a szolgáltatásba ?

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia! Sajnálattal olvastuk üzeneted és elnézésed kérjük a kellemetlenségért! Weboldalunk tájékoztató jellegű információt nyújt az érintett címen igényelhető szolgáltatásokról, és a megrendelést követően, a műszaki felmérés során állapítható meg annak helyszíni létesíthetősége. Így lehetséges az, hogy ezt az információt kaptad műszaki munkatársainktól, és az adott ikerházba jelenleg nem köthető be újabb szolgáltatás. ^Petra

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szuper, tehát itt körülöttem mindenkinek lehet Telekom, csak pont nekem nem, hiába van optikai kötődoboz itt 50 méteres körzetben vagy három,de a "műszaki felmérés" szerint nem megy - igaz műszakilag felmérni senki nem volt, távolról meg igen nehéz megmondani hogy egy házba be lehet e kötni egy üvegszálat.

Köszönöm a válaszát Petra - tudom hogy nem Ön a hibás, de ez nevetséges, nézünk más szolgáltatót.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 06. 04. at 14:41, ptamas75 írta:

Szuper, tehát itt körülöttem mindenkinek lehet Telekom, csak pont nekem nem, hiába van optikai kötődoboz itt 50 méteres körzetben vagy három,de a "műszaki felmérés" szerint nem megy - igaz műszakilag felmérni senki nem volt, távolról meg igen nehéz megmondani hogy egy házba be lehet e kötni egy üvegszálat.

Köszönöm a válaszát Petra - tudom hogy nem Ön a hibás, de ez nevetséges, nézünk más szolgáltatót.

Az is lehet, hogy nem megfelelően szerepel a cím a T adatbázisában (pl ikerház helyett "normál" családi házként szerepel). Mindenképpen az kellene, hogy megigényelni a bekötést és vagy az ügyfélszolgálaton (személyesen) utánanézni, hogy mi a gond - vagy ha kijönnek létesíteni, a technikusok kezdeményezzék a szükséges lépéseket.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2021. 06. 04. at 14:41, ptamas75 írta:

Szuper, tehát itt körülöttem mindenkinek lehet Telekom, csak pont nekem nem, hiába van optikai kötődoboz itt 50 méteres körzetben vagy három,de a "műszaki felmérés" szerint nem megy - igaz műszakilag felmérni senki nem volt, távolról meg igen nehéz megmondani hogy egy házba be lehet e kötni egy üvegszálat.

Köszönöm a válaszát Petra - tudom hogy nem Ön a hibás, de ez nevetséges, nézünk más szolgáltatót.

Szia! Kérjük, privát üzenetben írd meg nekünk a pontos címet, és utánajárunk, hogy mi lehetett a probléma. ^Zoli

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 6/4/2021 at 14:29, Telekom szakértő írta:
6 órája, uzman írta:

Az is lehet, hogy nem megfelelően szerepel a cím a T adatbázisában (pl ikerház helyett "normál" családi házként szerepel). Mindenképpen az kellene, hogy megigényelni a bekötést és vagy az ügyfélszolgálaton (személyesen) utánanézni, hogy mi a gond - vagy ha kijönnek létesíteni, a technikusok kezdeményezzék a szükséges lépéseket.

Bekötés újra megigényelve, meglátjuk hogy most törlődik e mint az első. Az a baj hogy ki se jönnek, azt írják 3-5 munkanapon belül felhívnak a megrendelés ügyében (nem hívtak) kb két héttel a megrendelés után a chat-en annyit mondtak hogy látják a megrendelésem és  a szolgáltatónak 30 napja van bekötni - hát nem kötötték, nem kerestek, nem voltak felmérni, egyszerű törlődött a megrendelés.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...