Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Internet esőben


zaboand

Kérdés

Üdv!  Budapesten és Kisorosziban szoktam home officeban dolgozni, lakáson belül, kábeles csatlakozással. Ugyanaz a szolgáltató, ugyanaz a laptop, ugyanaz a VPN, ugyanazok a programok, ugyanoda kapcsolódom mindkét helyről. DE: ha Kisorosziban esik az eső, akkor előbb a VPN kapcsolat szakad meg, aztán maga az internet. A vihar/eső előtt pár perccel jelentkezik a probléma és a vihar/eső elmúltával megszűnik. Jelentettem a hibát: már a harmadik modemnél tartunk, kiszálltak, ellenőriztek, mértek, szereltek, de semmi javulás.

Van valakinek hasonló tapasztalata? Ha igen: mi az ok, de főleg: mi a megoldás.

Előre is köszönettel...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2021. 06. 11. at 17:11, zaboand írta:

Üdv!  Budapesten és Kisorosziban szoktam home officeban dolgozni, lakáson belül, kábeles csatlakozással. Ugyanaz a szolgáltató, ugyanaz a laptop, ugyanaz a VPN, ugyanazok a programok, ugyanoda kapcsolódom mindkét helyről. DE: ha Kisorosziban esik az eső, akkor előbb a VPN kapcsolat szakad meg, aztán maga az internet. A vihar/eső előtt pár perccel jelentkezik a probléma és a vihar/eső elmúltával megszűnik. Jelentettem a hibát: már a harmadik modemnél tartunk, kiszálltak, ellenőriztek, mértek, szereltek, de semmi javulás.

Van valakinek hasonló tapasztalata? Ha igen: mi az ok, de főleg: mi a megoldás.

Előre is köszönettel...

Szia!

Sajnáljuk, hogy továbbra is tapasztalod a hibát. Külön megoldást sajnos nem tudunk javasolni számodra, viszont a jelzett hibát újra továbbítani van lehetőségünk.
Kérjük, privát üzenetben küldd el 9db számból álló MT azonosítódat és kapcsolattartási mobilszámodat. ^Oszkár

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...