Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Android TV TV Műsor probléma


fsanya

Kérdés

Sziasztok!

Néhány napja kaptam meg a SmatBox-ot a Telekomtól. A problémám, hogy egyetlen egy TV műsort sem tudok nézni rajta, amely aktuálisan meg. A rögzített vagy archívált műsorokat viszont lejátsza. Az alkalmazásban a csatorna lista előjön, sőt az aktuális műsort is mutatja, de nincs kép. Próbáltam gyári visszaállítással újra beállítani a készüléket, de az eredmény ugyanaz. Valaki tapasztal hasonló hibát? Esetleg van rá valami megoldási javaslat vagy várjam meg a szerelőt?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
21 órája, fsanya írta:

Sziasztok!

Néhány napja kaptam meg a SmatBox-ot a Telekomtól. A problémám, hogy egyetlen egy TV műsort sem tudok nézni rajta, amely aktuálisan meg. A rögzített vagy archívált műsorokat viszont lejátsza. Az alkalmazásban a csatorna lista előjön, sőt az aktuális műsort is mutatja, de nincs kép. Próbáltam gyári visszaállítással újra beállítani a készüléket, de az eredmény ugyanaz. Valaki tapasztal hasonló hibát? Esetleg van rá valami megoldási javaslat vagy várjam meg a szerelőt?

Szia!

Sajnáljuk, hogy problémát tapasztalsz!
Kérjük, privát üzenetben küldd el nekünk a szolgáltatáshoz tartozó 9db számból álló MT azonosítódat és kapcsolattartási mobilszámodat. Ellenőrizzük szolgáltatásod nyilvántartásunkban! Együttműködésed köszönjük! ^Oszkár

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...