Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Android tv


Laca29

Kérdés

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Korábban arról volt szó, hogy jelentősebb számban inkább 2022-re várható a régi előfizetők átállítása. Tekintettel arra, hogy az Androidos rendszer még csak elkezdett kiforrottá válni, valószínűleg nem fogják siettetni. Olvastam már olyan eseteket, hogy a régi előfizető igényelte a váltást, és megcsinálták neki. Telekomos internet előfizetés kell hozzá, azonos tv-csomag esetén nem változik az ár, de az extrákat (pl. 4K csatornák) felszámítják.

Megjegyzés: amennyiben használod jelenleg a felvétel opciót, akkor nem biztos hogy jobban jársz, mert az Androidos előfizetéssel adott felhős felvétel elég sok korlátot jelent a helyben történő felvételhez képest. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2021. 06. 26. at 8:16, Laca29 írta:

Régi előfizetők mikor kapnak android tv boxot?

Jobban jársz, ha nem lépsz át! Ugyanis jelenleg egy nagy rakás *****! Állandóan csak a probléma van vele. A felvételi opciók jelentősen le vannak korlátozva, a felvétel mennyisége jelentősen le van korlátozva. Nem felhasználó barát ! A menürendszerét valami ***** alkotta. Én személy szerint  ha előbb nem a hűségidő végén dobom az egész telekomot a kukába. Ez jelenleg a szolgáltatás legalja! Több mint 1 hete nem képesek visszaadni a felvételi opciót!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Aki teheti ne váltson Újabb Telekom TV-re.

Lefagy, nem reagál az inputra. Ha nincsen smart TV-d akkor talán megéri de egy okosabb tv csak lebutít. Frusztráló és rossz termék.

Toabba  a felvétel vicc az új Android tvvel. Nem lehet visszatekerni. Ha vissza lehet lefagy vagy eldobja és újra kezdi az előt. Egyes csatornákon nem is lehet előretekerni mert az apróbetűs részben ott van hogy az RTL csoport nem engedi.

Olyan jó hogy fizetek a felvételért és egy kalap sz#%* az egész.... Szégyen a Telekom oldaláról. A válasz annyi volt hogy akkor nem kell használni, csak kicsit kedvesebben csomagolva.

Inkább ezt a tv box generációt hagyjátok ki ha tudjátok és menjetek egy másik szolgáltatóhoz, hátha jobb.

Üdv!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!

Aki még nem váltott, ne tegye!!!, egy vicc az egész, kíváncsi lennék a vezetőre, aki rábólintót a bevezetésére, biztos hozzáértő jó szakember, de csak ahhoz, hogy kell ügyfeleket elveszíteni.

Fejlesztésnek az nevezhető, ami jobb az elődjénél, ez nagyon nagy visszalépés.

Sajnos én már ráfáztam, 2 évig szenvedhetek ezzel a %%%%, de ha majd lejár a hűségidő, itt hagyok csapot papot.

 Nem lehet csatorna sorrendet változtatni!!!!, és a csatorna kiosztás összevissza van, legalább az egyforma tartalmú csatornák egy helyen lennének, talán az még elfogadható lenne, de jelen formájában használhatatlan. (Az nem életszerű, hogy fel kell írni egy papírra, hogy melyik csatornát, hol találom, ez nagyon nagy visszalépés és bosszantó, enélkül a funkció nélkül nem szabadott volna rendszeresíteni az új boxot, a konkurencia ezt megoldotta.)
 
- Felvett műsorok visszanézése, és tárhely. (Ez is visszalépés, a felvett tartalomban, nem lehet tekerni és kevesebb a tárhely. Gondolom a reklámok után a  bevételt a csatorna kapja, nem a szolgáltató, amely szolgáltatásért én fizetek, ezért nem értem, hogy miért nem lehet tekerni?)
 
- Bizonyos csatornákon késik a kép a hanghoz képest. (pl. M2)
 
- Az androidos Műsorújság app-al, nem lehet összekapcsolni az új boxot, így a felvételeket se lehet a korábban megszokottak szerint beállítani, és az app távirányító funkcióját se lehet ezáltal használni.
 
Jelen formájában, több a hátránya az új rendszernek, mint az előnye. Had idézzek a fórum társamtól
" Ez jelenleg a szolgáltatás legalja! 
Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: petervari77@gmail.com
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
51 perce, Lacikaaa írta:

várj már még nagyon az elején van a projekt.. nem kell rögtön leirni őket.. nekem tökéletesen müködik , bár én alig használom de akkor is .. a csatorákat meg megjegyzed a számát vagy kedvencbe teszed azt kalap.. ezt birom mikor mindenki vergődik.. 

Pontosan ezért nem kellett volna még bevezetni mert még használhatatlan, teszteljék olyanokkal akik erre jelentkeznek, a XXI. századba írogassa fel magának a csatornasorrendet aki akarja, nekem ez így akkor is 0.

Ez olyan mintha egy kocsiba nem lenne kormány, de használd egészséggel és várd meg amig azt is megkapod, ha egyáltalán megkapod, addig meg csak előre hátra tudsz vele közlekedni, ez egy alap funkció lenne, hogy rendezni tudod magadnak a csatornákat.

Ja, és a kedvencek része se működik úgy ahogy leírják.

A következő "fejlesztés" mi lesz? Hogy nincs hozzá távirányító és oda kell menni a tv-hez csatornát váltani?

Ez így még viccnek is durva.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: petervari77@gmail.com
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • VIP
Ekkor: 2022. 01. 14. at 10:54, petervari77@gmail.com írta:

Sziasztok!

Aki még nem váltott, ne tegye!!!, egy vicc az egész, kíváncsi lennék a vezetőre, aki rábólintót a bevezetésére, biztos hozzáértő jó szakember, de csak ahhoz, hogy kell ügyfeleket elveszíteni.

Fejlesztésnek az nevezhető, ami jobb az elődjénél, ez nagyon nagy visszalépés.

Sajnos én már ráfáztam, 2 évig szenvedhetek ezzel a %%%%, de ha majd lejár a hűségidő, itt hagyok csapot papot.

 Nem lehet csatorna sorrendet változtatni!!!!, és a csatorna kiosztás összevissza van, legalább az egyforma tartalmú csatornák egy helyen lennének, talán az még elfogadható lenne, de jelen formájában használhatatlan. (Az nem életszerű, hogy fel kell írni egy papírra, hogy melyik csatornát, hol találom, ez nagyon nagy visszalépés és bosszantó, enélkül a funkció nélkül nem szabadott volna rendszeresíteni az új boxot, a konkurencia ezt megoldotta.)
 
- Felvett műsorok visszanézése, és tárhely. (Ez is visszalépés, a felvett tartalomban, nem lehet tekerni és kevesebb a tárhely. Gondolom a reklámok után a  bevételt a csatorna kapja, nem a szolgáltató, amely szolgáltatásért én fizetek, ezért nem értem, hogy miért nem lehet tekerni?)
 
- Bizonyos csatornákon késik a kép a hanghoz képest. (pl. M2)
 
- Az androidos Műsorújság app-al, nem lehet összekapcsolni az új boxot, így a felvételeket se lehet a korábban megszokottak szerint beállítani, és az app távirányító funkcióját se lehet ezáltal használni.
 
Jelen formájában, több a hátránya az új rendszernek, mint az előnye. Had idézzek a fórum társamtól
" Ez jelenleg a szolgáltatás legalja! 

A műsorok visszanézésének korlátozása kizárólag a csatornák hóbortjai miatt van. Tessék szorgosan írni a panaszleveleket a közönségszolgálatra. Vannak cégek, akik mindenféle jogot be tudtak szerezni, jól működik a csatornájuk - szóval nem képtelenség. 

 

Műsorújság app helyett lépj be simán a Telekom TV GO-ba és állítsd be a felvételt ott! :D alkalmasint még meg is tudod nézni... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 06. 26. at 8:57, OldMike írta:

Korábban arról volt szó, hogy jelentősebb számban inkább 2022-re várható a régi előfizetők átállítása. Tekintettel arra, hogy az Androidos rendszer még csak elkezdett kiforrottá válni, valószínűleg nem fogják siettetni. Olvastam már olyan eseteket, hogy a régi előfizető igényelte a váltást, és megcsinálták neki. Telekomos internet előfizetés kell hozzá, azonos tv-csomag esetén nem változik az ár, de az extrákat (pl. 4K csatornák) felszámítják.

Megjegyzés: amennyiben használod jelenleg a felvétel opciót, akkor nem biztos hogy jobban jársz, mert az Androidos előfizetéssel adott felhős felvétel elég sok korlátot jelent a helyben történő felvételhez képest. 

Igen, nekem is kérésre lett Android boxom, szóval lehet igényelni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 06. 26. at 8:16, Laca29 írta:

Régi előfizetők mikor kapnak android tv boxot?

Kedves oldmike! A telekom új android tv boxja béta fázisban van még! Jelenleg a régi előfizetők is  igényelhetik de én mégvárnék vele! Szeptember elején már valószínű stabilan fog hasítani! Amennyiben nem szeretnél még újat kb 2022 ben kell majd leváltanod a régi készüléked!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
14 órája, Kristófkris írta:

Kedves oldmike! A telekom új android tv boxja béta fázisban van még! Jelenleg a régi előfizetők is  igényelhetik de én mégvárnék vele! Szeptember elején már valószínű stabilan fog hasítani! Amennyiben nem szeretnél még újat kb 2022 ben kell majd leváltanod a régi készüléked!

Köszönöm, de Laca29 kérdezte ezt, neki válaszoltam. Kb. ennyire ismerem én is a jelenlegi állapotot.

Nekem elég lesz a 2022 is, nincs 4K tévém, így még emiatt sem sürgős.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 06. 27. at 21:41, Kristófkris írta:

Kedves oldmike! A telekom új android tv boxja béta fázisban van még! Jelenleg a régi előfizetők is  igényelhetik de én mégvárnék vele! Szeptember elején már valószínű stabilan fog hasítani! Amennyiben nem szeretnél még újat kb 2022 ben kell majd leváltanod a régi készüléked!

milyen béta? most kötötték be a héten az uj android tvt, amikor közöltem hogy nem kérem azt felelték hogy kénytelen vagyok mert 6 hónapon belül lekapcsolják a sat tvt és a DSL technológiát.. de ha már rá kényszeritik az emberre akkor legalább olcsóbb lenne .. hool még egy ezrest rábasszunk had fizessen a *****.. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, petervari77@gmail.com írta:

Sziasztok!

Aki még nem váltott, ne tegye!!!, egy vicc az egész, kíváncsi lennék a vezetőre, aki rábólintót a bevezetésére, biztos hozzáértő jó szakember, de csak ahhoz, hogy kell ügyfeleket elveszíteni.

Fejlesztésnek az nevezhető, ami jobb az elődjénél, ez nagyon nagy visszalépés.

Sajnos én már ráfáztam, 2 évig szenvedhetek ezzel a %%%%, de ha majd lejár a hűségidő, itt hagyok csapot papot.

 Nem lehet csatorna sorrendet változtatni!!!!, és a csatorna kiosztás összevissza van, legalább az egyforma tartalmú csatornák egy helyen lennének, talán az még elfogadható lenne, de jelen formájában használhatatlan. (Az nem életszerű, hogy fel kell írni egy papírra, hogy melyik csatornát, hol találom, ez nagyon nagy visszalépés és bosszantó, enélkül a funkció nélkül nem szabadott volna rendszeresíteni az új boxot, a konkurencia ezt megoldotta.)
 
- Felvett műsorok visszanézése, és tárhely. (Ez is visszalépés, a felvett tartalomban, nem lehet tekerni és kevesebb a tárhely. Gondolom a reklámok után a  bevételt a csatorna kapja, nem a szolgáltató, amely szolgáltatásért én fizetek, ezért nem értem, hogy miért nem lehet tekerni?)
 
- Bizonyos csatornákon késik a kép a hanghoz képest. (pl. M2)
 
- Az androidos Műsorújság app-al, nem lehet összekapcsolni az új boxot, így a felvételeket se lehet a korábban megszokottak szerint beállítani, és az app távirányító funkcióját se lehet ezáltal használni.
 
Jelen formájában, több a hátránya az új rendszernek, mint az előnye. Had idézzek a fórum társamtól
" Ez jelenleg a szolgáltatás legalja! 

várj már még nagyon az elején van a projekt.. nem kell rögtön leirni őket.. nekem tökéletesen müködik , bár én alig használom de akkor is .. a csatorákat meg megjegyzed a számát vagy kedvencbe teszed azt kalap.. ezt birom mikor mindenki vergődik.. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...