Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Maximális IPTV eszközök száma, Sat tv iptv-vel egy előfizetésen, Android Tv szolgáltatás


nmeas

Kérdés

Üdvözletem! Költői kérdést fogok feltenni, gyakorlatilag évek óta várom a változást, és szerintem még sokan velem együtt. 
Miért van a beltéri egységek száma 3-ra korlátozva?
Több generációs házban élek, ráadásul ma már sokan alakítanak ki konyha-nappalit, mellé hálót, szóval nyilvánvaló hogy ha egy családban 5+ ember lakik, oda édes kevés a 3 eszköz. Az iptv bevezetésénél, az akkor 30mbit maximális sebességnél még technikai korlátja volt a több eszközön való tévézésnek, a mostani 2gbit/s-es optikai hálózattal már sokszorosan túl vagyunk ezen a korláton.
Az új telekom beltéri egységgel már lehetőség van wifin is csatlakozni, szóval tényleg nem értem, mégis milyen technikai, vagy üzleti megfontolásból korlátozzák az eszközök számán 3-ban?
A problémát megoldva jelenleg más szolgáltató műholdas adását használjuk a 4. és 5. televízión. de az ügyfélszolgálat minősége és a csatornakínálat is elmarad a telekomtól. De telekomos sat tv-t sem tudok igénybe venni iptv mellett, ráadásul a saját dobozhoz is ragaszkodnak. 
Telekom tv go továbbra sem érhető el okostv-re de még a chromecast funkció sem működik.
Tudom hogy sokan feltették már ezeket a kérdéseket, külön-külön. 
A végső kérdésem az, hogy belátható időn bellül, várható-e elmozdulás a fentebbi témákban? Évek óta fizetek ez miatt más szolgáltatónak, hogy minden eszközömön legyen tv adás, úgy látszik a telekom nem lát ebbe üzleti lehetőséget, nem kell nekik a pénzem. pedig szerintem nem vagyok egyedül a problémával.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
  • Telekom

Szia @nmeas
Köszönjük, hogy megosztottad velünk álláspontodat.

Folyamatosan vizsgáljuk a megoldásokat és a lehetőségeket, nem csak új, hanem meglévő szolgáltatásaink fejlesztésére, bővítésére.
Ahogy hivatalos információval tudunk szolgálni azonnal feltüntetjük közösségi csatornáinkon. 

Javasoljuk, kövesd őket figyelemmel! ^Oszkár

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...