Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Beltéri hiba?


maxhim

Kérdés

Sziasztok!

Ma bekapcsoltam a TV-t és egy fekete háttér fogadott, aminek a közepében egy piros X volt es alatta egy 3-as szám. Semmi más. A beltrit áramtalanítanom kellett, majd csatlakoztatás után bejött középre egy szürke fogaserék és alatta egy állapotjelző csík, ami nagyon lassan haladt. Amikor a végére ért bejött két szörke fogaskerék, alattuk szintén egy állapotjelzővel ami hamar végigfutott, majd bejött egy oldal, ahol (mint egy új telepítésnél) be kellett állítanom a magyar nyelvet. ezután megjelent az adás, azt hittem készen van. aztán ezt később eljátszotta piros X/5-ös számmal, majd piros X/8-as számmal. Most épp megint TV-t nézek. Nem tudjátok, hogy mi lehet a baj? Én rontok el valamit, vagy behányt a beltéri egység?

Köszi előre is!

üdv : maxhim

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia! Köszönjük megkeresésedet. A modemet is szükséges áramtalanítanod 2-3 percre a vevőegységekkel együtt és előbb a modemet kapcsold vissza. Ha a rendszer helyreállt, akkor helyezd üzembe a set top boxot és tekintsd meg a működést. Amennyiben a probléma továbbra is fennáll, a weboldalunkon felugró chat ablakban jelezd munkatársainknak az egyedi esetedet, akik a beazonosítás után segíteni tudnak Neked. Köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...