Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optikai Hálózat - Budapest X. kerület


lacczko

Kérdés

Kedves Telekom!
Hamarosan költözöm és elkezdtem felmérni, hogy milyen lehetőségeim vannak otthoni szolgáltatások tekintetében.
Szomorúan vettem észre, hogy a X. kerületben, az Üllői úton csak max 30 mbps interentet lehet a Telekomtól igényelni. Mivel még tart a felújítás nem hamarkodtam el a megrendelést, most látom, hogy már egyáltalán nem lehet vezetékes szolgáltatásokat igénybe venni a Telekomtól, sajnos telefonon semmi pozitívat nem tudtak mondani az ügyfélszolgálaton. Tudom, hogy mindenki picit azt érzi, hogy a saját lakóhelye a legfontosabb, de valóban előfordulhat, hogy a Telekomnak nem érhető el semmilyen szolgáltatása Budapest közepén, néhány méterre a hatalmas határ úti Telekom-toronytól?
Várható, hogy valamilyen szolgáltatás (esetleg optika) ismét elérhető lesz a 1107 irányítószám területén az Üllői úti társasházakban?

Köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
37 perce, lacczko írta:

Kedves Telekom!
Hamarosan költözöm és elkezdtem felmérni, hogy milyen lehetőségeim vannak otthoni szolgáltatások tekintetében.
Szomorúan vettem észre, hogy a X. kerületben, az Üllői úton csak max 30 mbps interentet lehet a Telekomtól igényelni. Mivel még tart a felújítás nem hamarkodtam el a megrendelést, most látom, hogy már egyáltalán nem lehet vezetékes szolgáltatásokat igénybe venni a Telekomtól, sajnos telefonon semmi pozitívat nem tudtak mondani az ügyfélszolgálaton. Tudom, hogy mindenki picit azt érzi, hogy a saját lakóhelye a legfontosabb, de valóban előfordulhat, hogy a Telekomnak nem érhető el semmilyen szolgáltatása Budapest közepén, néhány méterre a hatalmas határ úti Telekom-toronytól?
Várható, hogy valamilyen szolgáltatás (esetleg optika) ismét elérhető lesz a 1107 irányítószám területén az Üllői úti társasházakban?

Köszönöm!

37 perce, lacczko írta:

Kedves Telekom!
Hamarosan költözöm és elkezdtem felmérni, hogy milyen lehetőségeim vannak otthoni szolgáltatások tekintetében.
Szomorúan vettem észre, hogy a X. kerületben, az Üllői úton csak max 30 mbps interentet lehet a Telekomtól igényelni. Mivel még tart a felújítás nem hamarkodtam el a megrendelést, most látom, hogy már egyáltalán nem lehet vezetékes szolgáltatásokat igénybe venni a Telekomtól, sajnos telefonon semmi pozitívat nem tudtak mondani az ügyfélszolgálaton. Tudom, hogy mindenki picit azt érzi, hogy a saját lakóhelye a legfontosabb, de valóban előfordulhat, hogy a Telekomnak nem érhető el semmilyen szolgáltatása Budapest közepén, néhány méterre a hatalmas határ úti Telekom-toronytól?
Várható, hogy valamilyen szolgáltatás (esetleg optika) ismét elérhető lesz a 1107 irányítószám területén az Üllői úti társasházakban?

Köszönöm!

Szia!

 

Kérjük, írd meg nekünk a pontos címet privát üzenetben és utánanézünk a várható fejlesztéseknek. Köszönjük! ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...