Ugrás a tartalomhoz
  • 0

FIX-ipről, váltok dinnamikusra ! ? Hogy?


degec

Kérdés

Tiszteletem,

Lejárt hűség után újra szerződtem Magenta Business csomagra, ahol optikás150/50 es net +mobil+info+stb szolgáltatásaim vannak. Két éve még járt a FIX ip a csomaghoz, most már csak az ezreshez jár, amire nincs szükségem, és a FIX ip-re sem..

Kérdésem: Átáll a végponti eszköz magától, vagy a login részt át kell majd írjam, vagy távolról ezt is átírják, jelenleg a 5655v2-es végpontiba a ""betárcsázós"" login rész így néz ki: felhasznevemakárkivagyok@fixip és ehhez egy jelszó is van.

Nem szeretnék net nélkül maradni, van teendőm? vagy pont nincs. Ebben kérnék szépen segítséget, amit előre is nagyon köszönök szépen ! Természetesen kértem telós segítséget, de nem volt valami meggyőző, hiába kértem szuper műszaki kollégát :D oda nem jutottam el.. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia!Mivel a Fix IP szolgáltatás az Üzleti Net 150M / 300M / 500M csomagokban már nem ingyenes, ezekre a csomagokra történő váltásnál a rendszerünk automatikusan leveszi a díjmentes Fix IP-t, így ha a csomagváltás óta működik a szolgáltatásod, nincs már vele teendőd! Amennyiben bármilyen problémát tapasztalnál a bejelentkezés során, bizalommal jelezd 1400-ás számunkon és bízunk benne, hogy kollégáink ezúttal jobban segítségedre tudnak lenni majd!:) ^Attila

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...