Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Coax kábel kérdés


Varázsló

Kérdés

Üdv!

Kérdés következő....Ikerházba lakunk, van egy gigabites internet előfizetésem a szomszédban is telekomos előfizetés van... Eddig 2 külön coax kábelen jött be a lakásokba, de a saját kábelemen nem volt megfelelő a jel, ezt úgy oldották meg (ahelyett ,hogy új kábelt húztak volna be),hogy a szomszéd coax kábelét 2-é osztották ....Okozhat-e bármi féle problémát ?:D (Biztonsági,technikai okokból kifolyólag...az öreg a szomszédba szeret poreszt nézni :D ) Én meg kicsit paranoiás vagyok :D ameddig nem egy hálozatban vagyunk addig elvileg biztonságos nem ? :D )(tudom ***** kérdés de biztos ami biztos alapon felteszem :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia Varázsló! Köszönjük szépen megkeresésedet. A kábel kettéosztásból nem fogsz hátrányt vagy egyéb korlátozást tapasztalni és a hálózat ettől függetlenül biztonságos. Az adatforgalmat a modemen keresztül bonyolítjátok, így a szomszéd által látogatott oldalak a saját előfizetésedre nincs befolyással. Megértésedet köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...