Ugrás a tartalomhoz
  • 0

SimplePlay fizetés


KCsaba

Kérdés

A számláimat elektronikusan fizetem, szinte mindenhol. A Telekom SimplePlay kezelése kényelmetlen. Nem akarok SimplePlaye-es fiókot, ezért "büntiből" minden adatomat minden fizetési alkalomkor begépeltetik velem - fölöslegesen. Intelligensebb szolgáltatóknál simán beikszelem a személyes adataim megadására szóló engedélykérést és csak a kártya adatokat kell kitöltenem! Lehet, hogy ez bonyolult a Telekom programozóinak? - Nem hiszem, de mintha a főnökség erőltetni akarná a SimplePlay regisztrációt, vagy mégsem? Talán valaki - intézkedőképes - elolvassa és intézkedik! Remélem nem a kitiltásomról!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Csaba! A weboldalon a bankkártyás fizetés valóban a SimplePay rendszerén keresztül működik, de ha ez számodra kényelmetlen, javasoljuk, hogy a tranzakciót a Telekom alkalmazásban végezd el, ahol a Braintree fizetési szolgáltató gyors és biztonságos felületét használhatod. Az első fizetés során a bankkártya adatokat el is mentheted így a későbbiekben csupán egy kattintással elvégezhető a folyamat. ^Gabriella

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia 

Ekkor: 2021. 09. 14. at 18:50, Telekom szakértő írta:

Szia Csaba! A weboldalon a bankkártyás fizetés valóban a SimplePay rendszerén keresztül működik, de ha ez számodra kényelmetlen, javasoljuk, hogy a tranzakciót a Telekom alkalmazásban végezd el, ahol a Braintree fizetési szolgáltató gyors és biztonságos felületét használhatod. Az első fizetés során a bankkártya adatokat el is mentheted így a későbbiekben csupán egy kattintással elvégezhető a folyamat. ^Gabriella

Szia! Nem akarok megadni tárolásra senkinek adatokat. Éppen most fizettem egy patikánál, ahol korábban regisztráltam, simán megadták a SP-nek az adataimat (egy katttintás az engedélyezés) és a kártya adataimat kellet csak bevinni, meg a megerősítést. Ismerem a folyamatot, remélhetőleg az SP nem tárolja az engedélyem nélkül a bankkártya adataimat (elvileg megtehetné) - én már csak ilyen maradi vagyok! 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...