Ugrás a tartalomhoz
  • 1

A szokásos! 5 aktív eszköz 6-45-401


sweepy

Kérdés

A bőség zavarában, nem is tudom melyik 5 aktív eszköz közül válasszak. 

Esetleg tudna valaki segíteni választani? 🤔 

Alig tudom követni a felsorolást! 

Próbálnánk használni Asztali gépen, ugyanezt írja, természetesen Laptopon sem bővelkedik ennyire a bezárható eszközön Edge és Mozilla tesztelve, s persze egy ősrégi android telefonon ( Samsung s20 ultra) sem ad több lehetőséget a bezáräsra.. Mint a kép is mutatja... 

A Cache ürítés, előzmény meg ilyenek törlése, ürítés dumát hagyjátok olyanokra, akik még hisznek a mesékben... 

Screenshot_20210914-132701_Telekom TV GO.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Sziasztok!  Köszönjük szépen visszajelzéseiteket. Kérjük, hogy indítsátok újra az eszközöket és frissítsétek applikációnkat. A hibát továbbra is tapasztaljátok, töröljétek, majd töltsétek le újra és próbáljátok meg ismét a belépést. Az adatkapcsolatot (wifi/mobilinternet) is ellenőrizzétek le, mivel emiatt is lehetnek lassulásokat/sikertelen betöltéseket tapasztalni (modem áramtalanítása 2-3 percre, majd visszakapcsolás, míg mobileszközön a szoftver és egyéb alkalmazások frissítéseinek futtatása). További észrevételeteket a weboldalunkon felugró chat ablakban jelezhetitek munkatársainknál, akik a beazonosítás után segíteni tudnak Nektek. Köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem is ez a bajom.

Plusz: "Hibás azonosítási adatok próbáld újra"

"Hibaszám: 6-45-401"

Természetesen a jelszó jó.

És újra belépek:

Már be vagy lépve egy Telekom Fiókkal

"Elérte a maximális 5 aktív eszközt"

A lista a képernyőn üres.

Ahogy eddig utána olvastam, ezt manuálisan kell javítani a Telekomnak, már ha olvassák a fórumot...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...