Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Csatornák szűrése kedvencekre mikor lesz véglegesen lefixálható?


gancsvasas@gmail.com

Kérdés

Csatornák szűrése kedvencekre mikor lesz véglegesen lefixálható? Nagyon bosszantó, hogy miután beállítom, se a teljes műsorújságban, se sima műsorújságban nem marad a kiválasztott szűrési feltételeken, ha kilépek a műsorújság felületéről. A régebbi STB-on nem volt ezzel gond, ott már alapból csak a kiválasztott csatornák jelentek meg.

Az új távirányító egy katasztrófa. Több mint két hét után se tudtam megszokni. Teljesen irreális helyeken vannak a gombok. Sötétben a legtöbbet használtakat alig lehet megtalálni. (vol +/-, ch +/-), lehetnének nagyobbak. Számbillentyűzet is kényelmetlen, hogy alulra került. Egyedüli pozitívuma, hogy bluetooth-os.

Jelenleg az alkalmazásokban elég gyér a kínálat.

Összességében többet vártam az android tv-től. Remélem idővel többet fog tudni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • VIP
Ekkor: 2021. 09. 19. at 11:14, gancsvasas@gmail.com írta:

Jelenleg az alkalmazásokban elég gyér a kínálat.

Szia, ezt a Play Store alapján írod vagy az előretelepített verziókkal? Utóbbi esetében csak a legszükségesebbek lettek kiválogatva, előbbi esetben pedig kompatibilitási kérdés, hogy mi jelenik meg, de a legnépszerűbb appok (HBO GO, Amazon Prime Video, Spotify, Deezer stb.) elérhetőek (Netflixet leszámítva).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
33 perce, Dave írta:

Szia, ezt a Play Store alapján írod vagy az előretelepített verziókkal? Utóbbi esetében csak a legszükségesebbek lettek kiválogatva, előbbi esetben pedig kompatibilitási kérdés, hogy mi jelenik meg, de a legnépszerűbb appok (HBO GO, Amazon Prime Video, Spotify, Deezer stb.) elérhetőek (Netflixet leszámítva).

Play Store alapján.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A "Csatornák szűrése kedvencekre mikor lesz véglegesen lefixálható?"  kérdés válaszára én is várok. A másik kérdés, hogy mikor lesz állítható a csatorna sorrend. Most váltottam iptv-ről android tv-re, de a csatornasorrend állítása hiányzik a legjobban. Ha ez nincs benne, akkor körülményes a csatornák böngészése a régihez képest. Így inkább nem nézem xDxD

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...