Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Xbox Game Pass és Netflix app


FrankHUN

Kérdés

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia, sajnálom, nem tudom, hogyan segíthetnék, mert nekem is ugyanaz a hiba, mint neked. Nem tudom telepíteni a Netflixet a Telekom Android TV-re, folyamatosan hibát jelez. De amikor telepítem a Netflix mod apk techloky, akkor normálisan működik. én sem értem. Vagy valami nem tud a Netflix letöltési folyamatában a Telekom Android TV-n? Várom a hírt a bejegyzésedről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
22 órája, Jess Bostic írta:

Szia, sajnálom, nem tudom, hogyan segíthetnék, mert nekem is ugyanaz a hiba, mint neked. Nem tudom telepíteni a Netflixet a Telekom Android TV-re, folyamatosan hibát jelez. De amikor telepítem a Netflix mod apk techloky, akkor normálisan működik. én sem értem. Vagy valami nem tud a Netflix letöltési folyamatában a Telekom Android TV-n? Várom a hírt a bejegyzésedről.

Telekom Android TV-re továbbra sem tudom telepíteni. Nem értem, miért telepíti a Netflix mod apk techloky, de a másik Netflix nem működik. Tud valaki segíteni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 09. 24. at 6:13, FrankHUN írta:

Sziasztok
Valami módszer van arra hogy a Xbox Game Pass és a Netflix appot fel rakjam a Telekom Android TV-re ?

Xbox Game Pass-el tudnék Cloud Gamingelni ha bent lenne a Play Store-ban.Flappy Bird

Netflixet próbáltam külön telepíteni file expolerel de telepítés után nem engedte elindítani  

Sajnos jelenleg a Telekom Android TV-n nem támogatott az Xbox Game Pass vagy a Netflix app telepítése közvetlenül a TV-re. Az Android TV platformon általában a Google Play Áruházból lehet alkalmazásokat telepíteni, de ezek az alkalmazások nem érhetők el a Telekom Android TV-n. 
 A Telekom Android TV-n jelenleg csak a beépített alkalmazásokat és szolgáltatásokat lehet használni, amelyeket a Telekom biztosít. A Telekom folyamatosan frissíti és bővíti az elérhető alkalmazásokat és szolgáltatásokat, ezért érdemes rendszeresen ellenőrizni a frissítéseket és a Telekom által biztosított beépített alkalmazásokat.
 Ha szeretnéd használni az Xbox Game Pass-t vagy a Netflix appot a TV-n, akkor az alábbi lehetőségeket javasolhatom:
 1. Használj egy külső streaming eszközt, mint például az Xbox vagy egy Roku eszköz, amely támogatja

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: alishakihn
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...