Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom TV GO


kojan

Kérdés

Csak egy laptopon nézem a TV GO-t, de kiírja hogy elértem a maximum számot jelentkezzek ki a másik eszközből! Sehol máshol nem vagyok bejelentkezve, mégsem tudok semmilyen műsort nézni. Megpróbálok kijelentkezni ahol azt írja ki hogy be vagyok jelentkezve egy telefonon ami ki van kapcsolva, illetve ez az eszköz jelenik még meg. Kijelentkezem mindegyikből, de még sem tudok műsort nézni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia! Köszönjük megkeresésedet. Kérjük, hogy indítsd újra az eszközödet és frissítsd böngésződet, valamint töröld a mindenkori előzményeket. Az adatkapcsolatot (wifi/mobilinternet) is ellenőrizd le, mivel emiatt is lehet lassú/sikertelen betöltést tapasztalni (pl: modem áramtalanítás 2-3 percre). Amennyiben a hiba továbbra is fennáll, észrevételedet a weboldalunkon felugró chat ablakban jelezheted munkatársainknak. Köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

hagyd a p*csába. rendszeres hiba. nem tudják megoldani, mindenre hasonló a válaszuk. most éppen nálam is ez van. notin néztem, át akartam váltani másik csatornára, ott csak töltöget. gondoltam, lecsekkolom a másik gépemen. beléptem, de miután elindítanék egy műsort, kiírja, elértem a max csatlakozást (ami egyébként 5). megnéztem, 2 eszköz van benne... szóval vagy nem tudnak számolni, vagy úgy ***** az app, ahogy van. én ez utóbbira tudok gondolni. esetleges kereshetnének egy frissen végzett programozó srácot, aki összerakja 1 óra alatt. gondolom csilliókért vették valahol ezt a rendszert.. telekom...

Képernyőkép 2021-10-07 185027.png

Képernyőkép 2021-10-07 185050.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
17 órája, Wh15k3y írta:

hagyd a p*csába. rendszeres hiba. nem tudják megoldani, mindenre hasonló a válaszuk. most éppen nálam is ez van. notin néztem, át akartam váltani másik csatornára, ott csak töltöget. gondoltam, lecsekkolom a másik gépemen. beléptem, de miután elindítanék egy műsort, kiírja, elértem a max csatlakozást (ami egyébként 5). megnéztem, 2 eszköz van benne... szóval vagy nem tudnak számolni, vagy úgy ***** az app, ahogy van. én ez utóbbira tudok gondolni. esetleges kereshetnének egy frissen végzett programozó srácot, aki összerakja 1 óra alatt. gondolom csilliókért vették valahol ezt a rendszert.. telekom...

Képernyőkép 2021-10-07 185027.png

Képernyőkép 2021-10-07 185050.png

 

Szia! Kérjük, hogy az említett felületen mindenképpen keress meg bennünket, hogy végleges megoldást tudjunk találni számodra. Elnézést a kellemetlenségért! ^János

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...