Ugrás a tartalomhoz
  • 0

e-mail blacklist


regmart

Kérdés

Tisztelt Fórumozók !

Abban szeretnék tanácsot, segítséget kérni, hogy a t-online.hu e-mail címem rendszeresen visszatérő időközönként rákerül valószínűsíthetően valamelyik blacklistre. Képtelen vagyok e-maileket küldeni, az üzeneteket  "Access denied due to spamming (vade) - code_501 " hibaüzenettel dobja vissza a rendszer.  Mi lehet ennek az oka (kedves jóakaró spamként jelenti az e-mail címemet?), mit lehet tenni (telekom rendszergazda megkeresése ?), hogy lehet véglegesen megoldani a problémát (jelszót már módosítottam)?

Válaszokat előre is köszönöm.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: regmart
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
20 órája, regmart írta:

Tisztelt Fórumozók !

Abban szeretnék tanácsot, segítséget kérni, hogy a t-online.hu e-mail címem rendszeresen visszatérő időközönként rákerül valószínűsíthetően valamelyik blacklistre. Képtelen vagyok e-maileket küldeni, az üzeneteket  "Access denied due to spamming (vade) - code_501 " hibaüzenettel dobja vissza a rendszer.  Mi lehet ennek az oka (kedves jóakaró spamként jelenti az e-mail címemet?), mit lehet tenni (telekom rendszergazda megkeresése ?), hogy lehet véglegesen megoldani a problémát (jelszót már módosítottam)?

Válaszokat előre is köszönöm.

 

Szia

Jelentsd a hibát az abuse@telekom.hu e-mail címen.

Írd le légy szíves, hogy milyen címről és hová szeretnél üzenetet küldeni. A jelszó módosítás sajnos ezen nem segít.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...