Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Érdeklődés hálózat fejlesztés után


abovo

Kérdés

Tisztelt Szakértők!

Az elmúlt hónap során láttam, hogy Szederkény településen (Baranya megye) telekommunikációs oszlopokra új eszközök kerültek elhelyezésre.

Érdeklődöm, hogy a felújítás esetleg az internetes hálózat fejlesztéséhez kapcsolódóik?

Mivel közeljövőben jár le a szolgáltatási szerződésem ezért az oldalukon megnéztem az új lehetőségeket és meglepődve tapasztaltam, hogy a "technikai ellenőrzés" alapján akár a gigabites internet hozzáférés is elérhető lakcímemen.

Fentiekről kérem megerősítésük, illetve amennyiben az oldalukon kapott információ téves lenne, tájékoztatásuk arról, hogy várható-e a településen az internetes hálózat fejlesztése.

Megtisztelő válaszukat előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Orosz Gyula.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Gyula! Igen, Szederkény területén is történt hálózat korszerűsítés. Weboldalunkon valós információkat jelenít meg rendszerünk, így ha a lakcím beírását követően az látható, hogy a Gigaerős Net díjcsomag is elérhető, akkor nyugodtan leadhatod díjcsomagmódosítási igényed (akár weboldalunkon is). ^Petra

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...