Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Internet hálózat SZIP


szantozsiga

Kérdés

Ezt kérdeztem: Berettyóujfalui járásból, Biharkeresztesről kérdezem: Megtörtént a közintézményeknél az  optikai hálózat kialakitása. A környező településen, Berettyóujfaluban minden utcában, háztartásban kiépült, igénybe vehető a hálózat nyújtotta szolgáltatás, Biharkeresztesen NEM! A Polgármester válasza ... "ennyi volt", A "minden háztartásban" követelményeknek ez nem felel meg. Folytatják-e, mikor folytatják a fejlesztést? Több mint érdekes, hogy a járás minden település minden utcájában kiépült a hálózat, Biharkeresztesen nem!

 Ezt a választ kaptam: Helyileg illetékes műszaki csoportunk tájékoztatása szerint Biharkeresztesen, partneri fejlesztés keretében, elindult az egész települést lefedő optikai hálózat tervezése-kivitelezése, melynek befejezése 2021 év végére várható. ^Dániel
 

Eddig semmi sem történt, önkormányzat is hallgat! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia szantozsiga! Biharkeresztesen partneri fejlesztés keretén belül az egész települést lefedő optikai hálózati beruházása folyamatban van, amely 2 ütemben fog elkészülni.

Az I. ütem várhatóan ez év végével, a II. ütem pedig a tervek szerint a jövő év végén kerül átadásra.

^Timi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...