Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobilinternet


Edna

Kérdés

Nagyon ritkán kapcsolom be a mobilinternetemet, ha igen akkor is csak alapvető dolgokra használom, pl.: chatelek (ami elvileg ingyen van), ennek ellenére nagyon hamar lefogy a 4 GB adatforgalmam. Minden hónap 4-én van a fordulónap, és most is már elhasználtam állítólag 1,4 GB-ot, csak tudnám  mire!?

Amikor megkötöttem a szerződésemet semmi gond nem volt ezzel, nem tudtam elhasználni az internetet, most meg lassan 1 hétig sem tart ki.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

A készülék menüjében (Android esetén: Beállítások > Adathasználat vagy Adatforgalom, iOS: Beállítások > Mobilhálózat) tudod ellenőrizni, hogy melyik alkalmazás mennyit forgalmazott.

Érdemes pl szoftverfrissítést, térképfrissítés, nagy e-mail mellékletek letöltése, biztonsági mentés, stb úgy beállítani, hogy csak Wifi hálózatra csatlakozva történjen, mert jellemzően ezek a nagyobb adatforgalommal járnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, Edna írta:

A facebook és a messenger fogyaszt sokat, elvileg amúgy ezek díjmentesen használhatóak.

Igen, de azt fontos tudni, hogy ha pl a FB-n elindítasz egy (pl beágyazott Youtube) videót vagy videochat-elsz, azt viszont már számolni fogja.

Az alábbi képkivágást a 3GB-os csomag oldalán találtam, de javaslom, hogy nézd meg a saját internet csomagod oldalát, hogy ott van-e ilyen kitétel.

Képernyőfotó 2021-11-10 - 18.25.30.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...