Ugrás a tartalomhoz
  • 0

ONT -vel kapcsolatos kérdés (internet kapcsolat terheléskor leáll)


silverfox124nca

Kérdés

Sziasztok

Tavaly kaptam egy F@st 5670 típusú routert 2000 -s netcsomaggal.
Szoktam drive -ra és nas -ra feltölteni saját anyagokat (legfőképp nagyméretű videókat).

Az elmúlt fél év során sokszor megszakad az internetkapcsolat amikor teljes sebességel megy a feltöltés (88-95 MB/s). A letöltéssel nincs  bajom, stabil 210-220 MB/s -l megy ssd felé.
Az ONT logja szerint ezek a hibák jönnek elő:

Connection to the Internet has been terminated.(Reboot,Reconfiguration,forced termination)

Connection has been terminated: remote station is not answering to LCP Echo requests.

Az előző ONT -vel is ez volt a gondom (ott nem indult újra, hanem kifagyott az egész, csak áramtalanítás után jött helyre), elég nehezen cserélték ki, mert ezt a hibát nem mutatja azonnal (1-2 órás terhelés után akad meg).

Kérdésem:
Elégedjek meg evvel a hibával, mert ez az ONT ennyit bír, esetleg tudok tenni ezügyben valamit (próbáljam meg házi módszerrel lehűteni a dobozt)? 
Az előző ONT -m lecseréltetésével sokat szenvedtem (több mint 5 alkalommal hibabejelentés, 1 alkalommal kijöttek, nem látták a hibát, második alkalomnál cserélni ki a régi ONT -t.) - ezért nem szeretnék megállás nélkül hibát bejelenteni.


A konfigom megvan a 2000 megás netcsomaghoz, ki is használom. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: silverfox124nca
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

0 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Még nincsenek válaszok erre a kérdésre

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...