Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Port Forwarding F@st 5670


caladan1995

Kérdés

Sziasztok!

Egy úgy 1-2 hónapja nekem is beszerelték ezt a csodát, DE bárhogyan is szeretnék Portot nyitni az istennek nem sikerül..

Olvastam a többi kérdést is, de úgy gondoltam biztos ami biztos inkább felteszek még egyet..

Be van kapcsolva az  UPnP,  de ha kikapcsolom se változik a helyzet és  External host -hoz is * van írva, de ez sem változtat semmit semmilyen porton..

Idő közbe háló kártyát is cseréltem ami tudja a 2.5Gbit/s-ot így már teljesen élhetem ezt a sebességet, de ez sem változtatott a dolgokon.. (Akasa AK-PCCE25-01)

Olvastam, hogy ilyenkor ha minden igaz natolva van az ember és hogy meg kell kérni őket, hogy tegyenek ellene, de pontosan ezt hogy smint is kellene vagy honnan tudom biztosra, hogy natolva vagyok?   

Válaszokat előre is köszönöm!
p1.PNG

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
11 órája, caladan1995 írta:

Nem tudom erről lesz-e szó, de ha igen akkor megegyezikp2.PNGp3.PNG

Igen arról van szó. Ha egyezik, akkor nem natolt a cím.

Ha nem válaszol a port az is hiba lehet, hogy a számítógépeden nem fut a program - ami az adott porton kommunikálna - vagy tűzfal, vírusirító, stb blokkolja a bejövő kapcsolatot.

Van rá egy ingyenes applikáció, ezzel tudod tesztelni egy másik számítógépről, hogy lokálisan válaszolnak-e a portok.

link

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...