Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Technicolor fga2233 router USB nyomtató


Krisz11

Kérdés

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Sziasztok!

Be kell hozzá kapcsolni a Sambát is (Content Sharing > General status), mivel ez kezeli a fájl és nyomtató megosztásokat is...

printer_sharing1.png

Printer Sharing fülön be kell kapcsolni a nyomtató megosztást

printer_sharing2.png

A géped legyen ugyanabban a munkacsoportban, mint amit az egyes képen a Samba workgroupnál látsz, vagy beállítasz

Screenshot_3.png

Fájl és nyomatómegosztás legyen bekapcsolva az Op rendszeredben (Windowsnál  > Hálózati és megosztásközpont > Speciális megosztási beállítások módosítása)

printer_sharing4.png

Jöhet a nyomtató telepítése (\\telekom_router_ipcime\, vagy \\OpenWrt\) Tallózás gomb

printer_sharing5.png

 

printer_sharing6.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia

Az eszköz menüjében engedélyezve van a megosztás? Az alábbi helyen találod az erre szolgáló menüpontot.

Képernyőfotó 2021-11-21 - 15.26.16.png

Képernyőfotó 2021-11-21 - 15.26.38.png

Jobb alsó sarokban lévő Sharing box, ott a fogaskerékre kattints, majd válts át a Printer sharing fülre.

Ott ha ON-t mutat az Enabled mellett opció, akkor be van kapcsolva. Alul a Printer information alatt látszódni kellene, hogy milyen nyomtató van csatlakoztatva.

Ez látszik (a képen nem látszik semmi, mert nekem nincs nyomtató csatlakoztatva rá :) )

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 órája, Krisz11 írta:

Szia!

Igen, próbáltam hozzáadni manuálisan.

A másik port (USB 3.1) is próbáltam a nyomtatót.

Más ötlet??

A Windows hálózati beállításnál nézd meg, hogy nem-e publikusra van állítva a helyi hálózat típusa.

Plusz a speciális beállításokban a hálózatfelderítés és a nyomtatómegosztás is be kell, hogy kapcsolva legyen.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 11. 23. at 22:31, Krisz11 írta:

Beállítva, de ez sem segített. Lehet, hogy ezzel a nyomtatóval nem működik a megosztás?

Lehetséges, hogy valamilyen speciális parancsnyelvet támogat a nyomtató és ezt nem támogatja a HGW nyomtatószervere.

Sajnos (nekem) nincs infó róla, hogy mik a kompatibilis és esetleg nem kompatibilis eszközök.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...