Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Műsorújság


viktor86

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
22 órája, viktor86 írta:

Köszönöm. Nem felvenni szeretnék vele.Nekem inkább a csatornaváltás érdekelne telefonról. Van erre valami megoldás? Vagy az új telekom tv ebben az esetben alkalmatlan erre a szolgáltatásra?

Szia! A régi Műsorújság alkalmazásunk és funkciói csak az IPTV szolgáltatásunk esetében volt elérhető, az új Telekom TV-nél nem. Amennyiben a Telekom TVGO szolgáltatásunkra regisztrálsz és sikeres az előfizetésed összeregisztrálása, akkor azon belül érhető el a műsorújság/élő tv adások megtekintése. A Smart boxhoz biztosított távirányítóval tudsz csatornát váltani televízó készülékeden. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
13 órája, viktor86 írta:

Üdvözlöm. Érdeklődnék hogy ami iptv-n volt műsorújság amit iPhone-ról tudtam nézni és ezzel kezelni a Set top boxot, az létezik valamilyen formában az új telekom tv - nél is? Mert kényelmesebb volt a műsorújság alkalmazásban csatornát keresni és váltani mint a távirányítóval.

Szia!

Sajnos a Műsorújság alkalmazás nem működik az új Telekom TV esetében, Record&Go előfizetéssel azonban a készülékeden a Telekom TV GO alkalmazás segítségével kezelhetők a felvételek is. ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 11. 21. at 21:15, viktor86 írta:

Üdvözlöm. Érdeklődnék hogy ami iptv-n volt műsorújság amit iPhone-ról tudtam nézni és ezzel kezelni a Set top boxot, az létezik valamilyen formában az új telekom tv - nél is? Mert kényelmesebb volt a műsorújság alkalmazásban csatornát keresni és váltani mint a távirányítóval.

Szia, röviden tömören nincs.

Nem tudom, hogy van-e az Iphone-nak infraportja, de ha van, akkor a csatorna váltáshoz meg pár alap funkcióhoz bármelyik  app jó hozzá a Play áruházból.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...