Ugrás a tartalomhoz

Digitális vonali csatlakozóval van probléma


haver72

Ajánlott posztok

Digitális  csatlakozót  kaptam  januárban  és  azóta   teljesen  rendszertelenül  hivás  kezdeményezéskor  a  partnert  hangját alig,  erős    "sistergő"  gerjedéses  zaj mellet  hallani. Hordozható  Panasonic  dect  telefont  használok.  A zaj teljesen  váratlan  nap szaktól  független. A hiba ként is  bejelentettem , de  nem történt  javulást. A  szervizes munkatárs  minden  esetben  rendben  találta. Hordozható  tel.  fő állomását  és  a  ZTE  tipusú  digitális  csatlakozott   egymástól  kb. 1,8  távolságra   tettem,  a zaj , gerjedés   nem szűnt  meg.  Kérdezem  a  hozzá értő  fórum  társakat ,  mi lenne a  megoldás?  Itt a fórumban  korábban  is  kérdeztem  e problémával kapcsolatban  és olyan  választ kaptam , hogy  irjak  privátban ,  nem tudtam   csak  email  címet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

10 órája, haver72 írta:

Digitális  csatlakozót  kaptam  januárban  és  azóta   teljesen  rendszertelenül  hivás  kezdeményezéskor  a  partnert  hangját alig,  erős    "sistergő"  gerjedéses  zaj mellet  hallani. Hordozható  Panasonic  dect  telefont  használok.  A zaj teljesen  váratlan  nap szaktól  független. A hiba ként is  bejelentettem , de  nem történt  javulást. A  szervizes munkatárs  minden  esetben  rendben  találta. Hordozható  tel.  fő állomását  és  a  ZTE  tipusú  digitális  csatlakozott   egymástól  kb. 1,8  távolságra   tettem,  a zaj , gerjedés   nem szűnt  meg.  Kérdezem  a  hozzá értő  fórum  társakat ,  mi lenne a  megoldás?  Itt a fórumban  korábban  is  kérdeztem  e problémával kapcsolatban  és olyan  választ kaptam , hogy  irjak  privátban ,  nem tudtam   csak  email  címet.

Nincs jelentősége, hogy a digitális elosztótól milyen távol van a bázis. Nálunk pl közvetlen alatta van 50 centivel, de még soha nem tapasztaltam semmilyen problémát - de olyan is volt, hogy pont mellette volt. Ha szabványos DECT készülék (márpedig gondolom az, ha Panasonic), akkor a wifivel se fog összeakadni, mert teljesen más frekvenciát használnak.

Ha van otthon (vagy kérj kölcsön) egy hagyományos, nem vezeték nélküli telefonkészüléked, próbáld meg azzal is, hogy ott hallatszik-e a zaj.

Lehet, hogy meghibásodott a készülék, vagy interferál valamivel (pl egy közelben bekapcsolt elektromos fogyasztóval, vezeték nélküli eszközzel).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...