Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Saját router használata


MACKOo

Kérdés

Sziasztok,

A napokban döntöttünk úgy, hogy a meglévő telekom routert szeretnénk kiváltani, és vásároltunk egy Xiaomi AC2350 típusú routert, ami nagyon jól teszi a dolgát, amíg nem kezdünk el rajta netflixezni, én online játszani  stb... ugyanis ekkor, mintha elmenne az internet. Utána olvastam, és ha jól értelmeztem a leírtakat, a dupla NAT lesz a problémánk. Elolvastam a teendöket. Telekomos router BRIDGE mód, Lan1 portból UTP kábellel összekötjük az új router wan pontját és élvezhetjük is az új router okozta örömöket, de sajnos nem. Bridge mód utan nincs internet. Biztos, hogy valamit nem állítok be, de vajon hol rontom el, hogy működjön? Előre is köszönöm a segítséget. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
18 órája, MACKOo írta:

Sziasztok,

A napokban döntöttünk úgy, hogy a meglévő telekom routert szeretnénk kiváltani, és vásároltunk egy Xiaomi AC2350 típusú routert, ami nagyon jól teszi a dolgát, amíg nem kezdünk el rajta netflixezni, én online játszani  stb... ugyanis ekkor, mintha elmenne az internet. Utána olvastam, és ha jól értelmeztem a leírtakat, a dupla NAT lesz a problémánk. Elolvastam a teendöket. Telekomos router BRIDGE mód, Lan1 portból UTP kábellel összekötjük az új router wan pontját és élvezhetjük is az új router okozta örömöket, de sajnos nem. Bridge mód utan nincs internet. Biztos, hogy valamit nem állítok be, de vajon hol rontom el, hogy működjön? Előre is köszönöm a segítséget. 

Valami zavar van az erőtérben...

Először is pontosan írd le, hogy milyen fajta eszközöd van a Telekomtól (pl Sagemcom 3686, az alján/oldalán/hátulján lévő címkén rajta van).

Mikor nincs internet? Melyik eszközön? Hogy történik pontosan a folyamat?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...