Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mi box s


MR.Robot

Kérdés

Rég óta négy tv-nk van és eddig úgy oldottuk meg nem éppen pénztárca barátan, hogy a negyediken egy plusz *****-s előfizetés van...

Elkezdtem utána nézni a tv-boxoknak találtam is egy mi box s-t ám olyanokat olvasgattam hogy a tvgo nem fut rajtuk, ez valid?

Ha igen van valami más megoldás a problémára?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • VIP
Ekkor: 2021. 11. 28. at 16:42, MR.Robot írta:

Ha igen van valami más megoldás a problémára?

Jelenleg a legjobb megoldás valamilyen Windows számítógép (akár régi is), HDMI kábelen csatlakoztatva a TV-hez és a www.telekomtvgo.hu használata Chrome-ban (vagy Firefoxban vagy Edge-ben). Irányításhoz valamilyen wireless egér tökéletes lehet. (Nem kapcsolódó megjegyzés: a SmartBox USB-je is támogat ilyen perifériákat :) )

Ekkor: 2021. 11. 29. at 9:45, uzman írta:

Én is úgy tudom, hogy a TV okosító box/stick-eken nem fut a TVGO.

Csak számítógépen/tableten/mobilon elérhető.

Így van. Pontosabban nagyon-keleti boxokon előfordul, hogy side-load után fut egy ideig, aminek a fő oka, hogy telefonként mutatkoznak be az appnak, de semmi értelme sincs ilyet venni, mert nagyon megbízhatatlan a működésük, rendszeresen olvasok panaszt kompatibilitási problémákról. (Vajon miért nem támogatott? esete)

Ekkor: 2021. 11. 28. at 16:42, MR.Robot írta:

mi box s

Igen, ezen valószínűleg el sem indulna, mert standard-szerint kommunikálna, STB user-agenttel. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...