Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Gigaerős otthoni internet, na de milyen.....


gresident

Kérdés

https://www.telekom.hu/webshop/szolgaltatasok/internet/otthoni/halozatfejlesztes

Értem én, hogy A " Címeden már elérhető a Gigaerős otthoni internet hálózatunk. "
A probléma csak az, hogy ez még mindig a kábeles (1000/25), engem viszont az (1000/1000) érdekelne.
Esetleg valahol valamilyen információ, hogy "Balástya" településen várhatóan mikor kerül(het) kiépítésre az optikai hálózat, hogy ne csak a letöltés legyen gigaerős.  Mert arra nem igen van esély a technológia korlátok miatt, hogy a feltöltési sebesség emelkedjen.

Köszönettel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia! 

 

Teljesen igazad van! Ahol kábel hálózatunk üzemel, ott optikai fejlesztést nem fogunk végrehajtani. Folyamatosan fejlesztünk az egész országban, mert sok olyan terület van még, ahol csupán réz hálózat érhető el, ugyanakkor meglévő korszerűbb hálózatainknál elérhető díjcsomagjainkat időnként újból megvizsgáljuk és az ügyféligényekhez és műszaki adottságokhoz igazítjuk. 

 

Üdv,

Barna

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Csak itt az van elfelejtve, hogy mire kell a gyors internet!
Gigaerős letöltési sebesség lett, de a feltöltési sebesség az évek óta megszokott... (marketing powa; ahol a part szakad )
Sok eszköz + adatcsere, ehhez mind kellene a nagyobb feltöltés, a vicc természetesen az, hogy az extra gyors letöltést gyakorlatilag semmi sem indokolja, de ez a technológia hátránya.


Marad az, hogy hűségidő lejárata után legalább az internethez a másik szolgáltatót kell igénybe vennem, akinek optikai hálózata van kiépítve.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 órája, gresident írta:

Csak itt az van elfelejtve, hogy mire kell a gyors internet!
Gigaerős letöltési sebesség lett, de a feltöltési sebesség az évek óta megszokott... (marketing powa; ahol a part szakad )
Sok eszköz + adatcsere, ehhez mind kellene a nagyobb feltöltés, a vicc természetesen az, hogy az extra gyors letöltést gyakorlatilag semmi sem indokolja, de ez a technológia hátránya.


Marad az, hogy hűségidő lejárata után legalább az internethez a másik szolgáltatót kell igénybe vennem, akinek optikai hálózata van kiépítve.

"de ez a technológia hátránya"

Én ezt nem hátránynak mondanám. Neked is igazad van, de a Telekomnak is.

Az országban sajnos még sok településen van olyan hálózat, ahol néhány 10 Mbit az elérhető sebesség, így oda is koncentrálni kell.

Nálad már elérhető egy jól használható internetszolgáltatás, amit lehet, hogy esetedben kompromisszumokkal, de lehet megfelelően használni.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...