Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Megolható lenne?


Adam98

Kérdés

Sziasztok.  Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy találkozott - e már valaki ilyennel? 800m-re van tőlünk a DSLAM , de a város másik felében koax hálózat van, így biztos, hogy van bonding és szabad érpár , de nem szeretné a Telekom bekötni az IPTV- t és a kolléga csak 15Mbps sebességet lát.  Igazából ne is azzal lenne, baj , hanem, hogy befúrnak a házba....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Elnézést, a fogalmazásért: Arra, hogy szerintetek 800m-re (gyakorlatban 900) lévő DSLAM miért is van ilyen távol? Abban az utcában, ahol még távolabb van a DSLAM ott pedig már lehet rendelni. Azt mondták, hogy műszakis kollégát nem tudnak kapcsolni, (a 1422 megszűnt) és azt monda az ügyintéző, hogy nem merik bekötni sz IPTV-t. Nem értem, biztos, hogy van szabad érpár és itt is hallottam már, hogy megbeszéltek a műszakisokkal bondingot, de most nem engedik?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
19 órája, Adam98 írta:

Elnézést, a fogalmazásért: Arra, hogy szerintetek 800m-re (gyakorlatban 900) lévő DSLAM miért is van ilyen távol? Abban az utcában, ahol még távolabb van a DSLAM ott pedig már lehet rendelni. Azt mondták, hogy műszakis kollégát nem tudnak kapcsolni, (a 1422 megszűnt) és azt monda az ügyintéző, hogy nem merik bekötni sz IPTV-t. Nem értem, biztos, hogy van szabad érpár és itt is hallottam már, hogy megbeszéltek a műszakisokkal bondingot, de most nem engedik?

Olyan állapot szerintem nincs, hogy "nem merik bekötni". A szolgáltatást vagy lehet létesíteni vagy nem lehet (de annak nyilván van konkrét oka).

Szerintem rendeld meg és kimennek megnézni, hogy mi a helyzet.Ha van szabad érpár és a műszaki feltételek adottak, akkor be fogják tudni kötni a kért szolgáltatást.

Ha nincs vagy valami más gond van, akkor az ki fog derülni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: uzman
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
5 órája, uzman írta:

Olyan állapot szerintem nincs, hogy "nem merik bekötni". A szolgáltatást vagy lehet létesíteni vagy nem lehet (de annak nyilván van konkrét oka).

Szerintem rendeld meg és kimennek megnézni, hogy mi a helyzet.Ha van szabad érpár és a műszaki feltételek adottak, akkor be fogják tudni kötni a kért szolgáltatást.

Ha nincs vagy valami más gond van, akkor az ki fog derülni.

Szia. Hát ez itt a baj: Azt mondta a kolléga, hogy nem lehet megrendelni itt IPTV-t, semmiképp sem. Csak a SAT TV-t engedik. (Még volt ott *****fone, de Én nem akarok....ill, tudom, hogy vannak hanyag szerelők és nyilvántartási problémák a Telekomnál, de akkor is kéne.)(Csak azt nem értem, hogy az az utca, ahol távolabb van a DSLAM ott már lehet, de itt nem)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2021. 12. 05. at 9:01, Telekom szakértő írta:

Szia Adam98!

Mi is azt javasoljuk mint uzman! Rendeld meg a szolgáltatást honlapunkon, így ennek alapján elindult egy műszaki vizsgálat, melynek eredménye alapján meg fog történni a bekötés ha annak nincs műszaki akadálya. ^Dániel

Kedves Telekom szakértő!

Nem tudok megrendelni IPTV-t csak internetszolgáltatást, ezért elnézést, de nem értem.  Egyszerűen nem jelenik meg. @Telekom szakértő

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...