Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Új tv csomag indulasa


LibyAttila

Kérdés

Megrendeltem az uj Tv go szolgaltatast az ip tv helyett.

Első benyomások:

Hiányzik a csatorna sorrend állítás. 

Sajnos a műsorok minősége gyengébb ,zajosabb nem olyan tiszta a kép mint az ip tv belterin volt hiába a 4k képesség. Nagyon szembetűnő a különbség.

 

Jobb lenne a vissza nyil a távirányitón mindig használható lenne.Nagyon el lehet veszni a moziklubba vagy a videotékába.

A kérdésem a minősséggel lenne kapcsolatos . Fog javulni van valami módja? 3 tv-n hasznalom mindeggyiken gyengebb a kép.

Választ előre is köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • VIP
Ekkor: 2021. 12. 04. at 9:39, LibyAttila írta:

Nagyon el lehet veszni a moziklubba vagy a videotékába.

Későbbi frissítésben javításra fog kerülni, illetve ez a rész picit áttekinthetőbb is lesz, hasonlóan a mostani Telekom TV GO felülethez.

Ekkor: 2021. 12. 04. at 9:39, LibyAttila írta:

Hiányzik a csatorna sorrend állítás. 

 

Nem vagy vele egyedül, dolgozunk rajta. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • VIP
Ekkor: 2021. 12. 04. at 9:39, LibyAttila írta:

Sajnos a műsorok minősége gyengébb ,zajosabb

Pedig a visszajelzések alapján jobbnak is kellene lennie, jelentősen erősebb képfeldolgozó hardver van az új boxban.

A SmartBox mellé adott HDMI kábel van használatban? Az internet milyen típusú? (A net a bejelentésben vizsgálva lesz, de a kábelt tudod ellenőrizni?) :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
21 órája, Dave írta:

Pedig a visszajelzések alapján jobbnak is kellene lennie, jelentősen erősebb képfeldolgozó hardver van az új boxban.

A SmartBox mellé adott HDMI kábel van használatban? Az internet milyen típusú? (A net a bejelentésben vizsgálva lesz, de a kábelt tudod ellenőrizni?) :)

Köszönöm a segítséget. Átraktam a kábelt. A hd adások minősége jobb lett, szerintem a sima nem hd csatornak is javultak bár már összehasonlitani nem tudom.

A netem amugy 1000/1000

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...