Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Levelezési probléma


bornyaszbori@t-online.hu

Kérdés

Tisztelt Címzett!

Közel két hete nem tudok email-t küldeni-kettő email-címet használnék-, egyik sem működik!- az alábbi hibaüzenet kapom:

550 5.1.8 Message rejected: Access denied due to spamming (vade) - code_501

Próbáltam telefonon, email-en segítséget kérni, eddig sajnos nem sikerült megoldaniuk a problémát, illetve telefonon azt mondták, hogy a hiba az én beállításaimban van, mivel web-mailen elmegy a levél.

Én semmit nem állítottam el,kb. 5 éve ugyanazt a levelező rendszert használom, microsoft outlook.

Eddig működött szépen.

Várom szíves válaszukat!

 

Üdvözlettel: Bornyász Bori

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia Bori! Kérjük szépen, küldd el nekünk privát üzenetben az MT ügyfél-azonosító számodat és azokat az e-mail címeket, aminél a problémát tapasztalod. Ezen kívül a címzettekre és a küldés időpontjára is szükségünk lesz a kivizsgáláshoz. ^Gabriella

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves  Bornyász Bori!

Nálunk teljesen ugyanez a helyzet. Telefonon az ügyintézők nem tudtak segíteni, ezért írtam az abuse@-ra, remélem azzal elérek valamit.

Viszont érdeklődni szeretnék, hogy Nálad megoldódott-e, és ha igen, akkor az outlookban volt-e szükség bármilyen beállítás módosítására a sikerhez?

 

Előre is köszönöm a választ!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...