Ugrás a tartalomhoz
  • 0

5 éven belüli tartozás ami fizetve lett


Nko

Kérdés

Jó Napot! A kérdésem a következő lenne volt egy több,mint 4 éves tartozásom melyet rendeztem is igaz nem a telekom felé ,hanem a behajtócég felé. Több ,mint 4 éve van náluk otthoni,mobil előfizetésem és az új szerződési feltetélek miatt nem hosszabbíthatok hűségidőt illetve készüléket sem vásárolhatok részletre. 2022. 08.-hóban jár le az 5 évem ,azután tudok vásárolni készüléket és hűségidőt hosszabbítani. A kérdésem a következő ,valamit tudok ez ügyben tenni ne kelljen augusztusig várnom? Tudjak hűségidőt illetve készüléket hosszabbítani/vásárolni? Megvan a papírom róla ,hogy a tartozást rendeztem. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
20 órája, Nko írta:

Jó Napot! A kérdésem a következő lenne volt egy több,mint 4 éves tartozásom melyet rendeztem is igaz nem a telekom felé ,hanem a behajtócég felé. Több ,mint 4 éve van náluk otthoni,mobil előfizetésem és az új szerződési feltetélek miatt nem hosszabbíthatok hűségidőt illetve készüléket sem vásárolhatok részletre. 2022. 08.-hóban jár le az 5 évem ,azután tudok vásárolni készüléket és hűségidőt hosszabbítani. A kérdésem a következő ,valamit tudok ez ügyben tenni ne kelljen augusztusig várnom? Tudjak hűségidőt illetve készüléket hosszabbítani/vásárolni? Megvan a papírom róla ,hogy a tartozást rendeztem. 

Szia! Általánosságban azt tudjuk mondani, hogy valóban nem lehetséges az eszközvásárlás. Adatvédelem miatt itt sajnos nem tudjuk leellenőrizni a tényeket. Kérjük, fordulj bizalommal illetékes munkatársainkhoz az (1) 265-9910-es telefonszámon. ^Andrea

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom
Ekkor: 2021. 12. 07. at 15:47, Nko írta:

Jo Napot! Koszonom szepen a telefonszamot. Ez ugyanaz mint a 0612657877? ,mert mar beszeltem akkor sajnos veluk. :(

Szia! A  (1) 265-9910 a behajtási osztály telefonszáma. A címen lévő tartozással és vásárlással kapcsolatban ők lehetnek segítségedre. ^Levente

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...