Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Biztonsági rés bankkártyás fizetés esetén


Jakab_123

Kérdés

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
Ekkor: 2022. 01. 03. at 17:53, Jakab_123 írta:

Hello!

Elnézést a késői válaszért, most jutottam el addig hogy újra számlát kell befizetnem. Mutatom a központi hibát, csatolva a kép. A CVV mező típusa "password" helyett "tel". A forráskódban egy szót kell átírni és megszűnik a biztonsági rés (pl. valaki mögöttem áll és lejegyzeteli a számokat).

Üdv!

VJ

ScreenShot_717.png

Akkor még az autocomplete-t is off-ra kéne állítani, gondolom.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia! Nagyon sajnáljuk a fizetésnél tapasztaltakat! Központi hibáról nem tudunk, de pillanatnyi és egyedi problémák előfordulhatnak. -amit javasolni tudunk, hogy törüld a böngésződ előzményeit illetve próbáld meg másik böngészőből is. valamint töröld a bankkártyás adatokat és utána add meg újból. Telekom alkalmazás esetén javasoljuk az app törlését és újratelepítését a készüléken. Ha ez nem oldja meg kérjük jelezz vissza Nekünk. köszönjük!^Szilvia 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A beíráskori "nem bogyózott, csillagozott"-ság a probléma, vagy, hogy "jobbklikk inspect/elemvizsgálat" megfelelőjével válik láthatóvá, vagy tesztgépen begépelve és vásárlást kezdeményezve egy közbeiktatott, második gépen látszódtak az adatok?
Az első kettő szinte semmi... a harmadik nagyon veszélyes!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 12/11/2021 at 19:38, Telekom szakértő írta:

Központi hibáról nem tudunk

Hello!

Elnézést a késői válaszért, most jutottam el addig hogy újra számlát kell befizetnem. Mutatom a központi hibát, csatolva a kép. A CVV mező típusa "password" helyett "tel". A forráskódban egy szót kell átírni és megszűnik a biztonsági rés (pl. valaki mögöttem áll és lejegyzeteli a számokat).

Üdv!

VJ

ScreenShot_717.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...