Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Port Forwarding


302482918

Kérdés

21 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Igen az én gépem van kiválasztva célnak az adatók elvileg megfelelőek és fixálva van az ip címem a routerben mindig ez az enyém 

a dedikált szerver fut a teszt során és ugy is azt írja zárva 

nod32 vírusírtót használok és ott elvileg hozzá adtam a kivételekhez a bat fájlt ami a szervert futtatja 

 

3.png

4.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 perce, 302482918 írta:

Igen az én gépem van kiválasztva célnak az adatók elvileg megfelelőek és fixálva van az ip címem a routerben mindig ez az enyém 

a dedikált szerver fut a teszt során és ugy is azt írja zárva 

nod32 vírusírtót használok és ott elvileg hozzá adtam a kivételekhez a bat fájlt ami a szervert futtatja 

 

3.png

4.png

Belső hálózatról rá tudsz kapcsolódni a szerverre?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 perce, 302482918 írta:

Belső hálozaton ha a kiosztott ip címet használom egyből feldobja hogy fut a szerver 

Viszont van egy tűzfal a Routerben is ha jól értelmezem ez lehet probléma ? 

 

7.png

6.png

Nem ismerem konkrétan ilyen szempontból ezt a digitális elosztót, de nem szokták ilyen dupla procedúrának kitenni az embert. De ha van rá menüpont ilyesmire, akkor célszerű rögtön off-olni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
44 perce, 302482918 írta:

Hát ahogy nézem ez meghaladja az én tudásomat régen méd más játékhoz sikerült portot nyitni de itt semmi féle modszer nem segít :( bárhogy állítom nem jó hozzá adtam az egész listát akkor sem sikerült és ez az ssh fogalmam sincs hogy kéne rendesen müködnie 

Valami kis Wines FTP-t csak fel tudsz tölteni. Nem mondta, hogy csak SSH-t lehet telepíteni. Bármilyen kisigényű szerver cucc megteszi. Akár egy kis Web szerver vagy valami.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 órája, 302482918 írta:

Igen az én gépem van kiválasztva célnak az adatók elvileg megfelelőek és fixálva van az ip címem a routerben mindig ez az enyém 

a dedikált szerver fut a teszt során és ugy is azt írja zárva 

nod32 vírusírtót használok és ott elvileg hozzá adtam a kivételekhez a bat fájlt ami a szervert futtatja 

 

3.png

4.png

 

A bat file egy ún. kötegfájl, parancsok sorozata van benne. Simán jegyzettömbbel nyisd meg és nézd át, hogy milyen programokat hív meg. Azt vagy azokat add hozzá kivételnek, amilyen programok szerepelnek benne. Vagy konkrétan a portot is hozzáadhatod.

Akár úgy is, ahogy btz becsatolta a képernyőmentést, hogy milyen tól-ig tartományt használ.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: uzman
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...