Ugrás a tartalomhoz
  • 0

A 2 gigabites internet elég összesen 7 embernek és a zökkenőmentes multiplayer-t beleertve?


Big Mark

Kérdés

A család szeret összejárni főleg hogy már csak 3-an vagyunk a lakásban mert a legtöbben elköltöztek, és én csak multiplayer játékokkal játszom amihez ugye a jó és stabil és erős net kell, minimumm 6-an maximumm 7-en használják a wifit telefonnal egyszerre és én közben az xboxot multiplayer-re, internet kábel van az xbox one x-ben (lassan series x-ben) ha váltanánk a mostani 1 gigabites internetről 2 gigabites internetre akkor ha mind a 7 ember netezne akkor tudnék zökkenőmentesen alacsony pinggel játszani xboxon multiplayer-t? Vagy jobb lenne beszerezni egy drága és minőségi routert és azt bekötni az alap telekomos digitális elosztó mellé?
 

Eddig pár ember azt mondta hogy a telekom alap digitális elosztó i nem a legjobbak és jobb lenne egy drága router 

Van esély rá hogy megúszhatom csak ha feljebb váltok 2 gigabites internetre?

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

A 7 embert szerintem simán kiszolgálja a szolgáltató által adott eszköz.

Az alacsony ping viszont nem ezen áll vagy bukik, hanem a játék szerveren és még egy sor más dolgon.

Aki saját routert használ az inkább azért dönt ez mellett mert részletesebb beállításokat szeretne eszközölni a hálózaton.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...