Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sávszélesség növelés rézről.


bété

Kérdés

Sziasztok,

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy nem rég vásároltam egy ingatlant a helikopter lakóparkban Budapesten. A vásárlás előtt megnéztem az oldalon, milyen szolgáltatások érhetőek el a pontos címen, ahol fel volt/van tüntetve, hogy 1000-es net van. A beköltözés, előfizetés átírás kapcsán telefonon kaptam felvilágosítást, hogy most 50-es van de látják, hogy lehetne 1000-es küldenek egy szakembert, aki kicserélni a routert és elintéz minden kérdést. 

Az munkatársuk ki is jött és közölte, hogy itt bizony réz van és nincs mód bővítésre. Marad az 50-es net.

Mint azt nem hivatalosan kiderítettem, az ingatlan, mely egy ikerház másik épületének belépő pontján ELVILEG tényleg ott van az 1000-es net, de annak az elvezetése a saját ingatlanomig állítólag nem lehetséges, meg bonyolult, és nem tudtak benne segíteni.

Az lenne a kérdésem, hogy van valami tipp arra, hogy mit tudok csinálni ebben a helyzetben, vagy életem végéig 50-es nettel kell itthonról dolgoznom?

 

Köszönöm előre is a tippeket!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...