Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optikai hálózat kiépítése és meg valósítása


Elek Imre

Kérdés

Tisztelt Telekom Szakértő!
Egy kérdés a Optikai hálózattal kapcsolatos ?
Ha az idén  év végére tűzték a Telekom  Optikai hálózatának kiépítését Vésztőn? De nem tudom azt hogy mennyire befolyásolja az ütem tervet az hogy  mikor kezdik el mert, apszúrt az hogy nem kapok választ arra?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2022. 01. 26. at 14:54, Telekom szakértő írta:

Szia, Imre!

Segíts nekünk mire gondolsz pontosan? Vésztőn 2022. végére tervezzük az optikai hálózat kiépítését. Ezzel kapcsolatosan érdeklődnél? ^Szilvi

Szia Szilvi!
Igen az Optikai hálózattal kapcsolatban érdeklődnék mert, érdekelne az hogy nem e rosszabb mint, egy réz hálózat és mit tud nyújtani televízió szolgálatás terén értem azt hogy 4 k csatorna élmény is érdekel  és a csatornák hogy analóg vagy digiálisak illetve internet hálózat téren is mert, jelenleg nem  vagyok bitos abba  hogy 100 megás internettel letölteni még le is  tudok de feltöltés az valami katasztrolfális a jelenlegi szolgáltatónál  söt vezetékes telefon hálózat is érdekel  szóval Mit javasolsz arra  hogy  tudjak televizió szolgáltatást, internetet és vezetékes telefont is használni mert, jelenleg a nekem egy az érdekem jobb legyen a szolgáltatás élvezhető és gyorsan tudjak fel le tölteni interneten nem beszélve arról hogy 100 négyzet méteres a lakás  és kevés a wfi jel is  ha mobilról vagy laptoról akarok csatlakozni két televízióra is szeretném a szolgáltatást  fel is venni meg vissza is nézni  de ha nem nagy kérés és az árba a HBO Max Pack csomag is bele lehetne  tenni akkor annak örülnék.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
1 órája, Elek Imre írta:

Szia Szilvi!
Igen az Optikai hálózattal kapcsolatban érdeklődnék mert, érdekelne az hogy nem e rosszabb mint, egy réz hálózat és mit tud nyújtani televízió szolgálatás terén értem azt hogy 4 k csatorna élmény is érdekel  és a csatornák hogy analóg vagy digiálisak illetve internet hálózat téren is mert, jelenleg nem  vagyok bitos abba  hogy 100 megás internettel letölteni még le is  tudok de feltöltés az valami katasztrolfális a jelenlegi szolgáltatónál  söt vezetékes telefon hálózat is érdekel  szóval Mit javasolsz arra  hogy  tudjak televizió szolgáltatást, internetet és vezetékes telefont is használni mert, jelenleg a nekem egy az érdekem jobb legyen a szolgáltatás élvezhető és gyorsan tudjak fel le tölteni interneten nem beszélve arról hogy 100 négyzet méteres a lakás  és kevés a wfi jel is  ha mobilról vagy laptoról akarok csatlakozni két televízióra is szeretném a szolgáltatást  fel is venni meg vissza is nézni  de ha nem nagy kérés és az árba a HBO Max Pack csomag is bele lehetne  tenni akkor annak örülnék.

 

Szia Imre! 

Az optikai hálózat minden tekintetben előrelépés lesz a jelenlegi réz hálózathoz képest. Nagyobb sebességgel és stabilabb kapcsolattal fogja biztosítani az internet elérését. Címeden elérhető szolgáltatásokat az alábbi oldalunkon ellenőrizheted:

https://www.telekom.hu/webshop/szolgaltatasok/internet/otthoni/halozatfejlesztes

Amint nálad is elérhető lesz optikai hálózatunk, javasoljuk, hogy vedd fel velünk a kapcsolatot a Telekom chaten és segítünk egy számodra kedvező ajánlat összeállításában. Az új Telekom TV szolgáltatásunkkal már akár 4K tartalmakat is elérhetsz csatornakínálatunkban. ^Levente

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...